Tori Spelling’in Kızı Stella ‘Hemiplejik’ Migren Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı – Hollywood Life


Tori Spelling'in Kızı Stella 'Hemiplejik' Migren Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: 4CRNS, WCP / BACKGRID

Tori Yazımı hayranlarına küçük kızının iyileşmekte olduğunu bildirin! bu Beverly Tepeleri 90210 şap, 49, onu aldı Instagram Hikayeleri 14 yaşındaki bir güncellemeyi paylaşmak için 15 Ocak Pazar günü yıldız, hafta başında hastaneye kaldırılan. Tori, köpeğiyle kanepede dinlenen çocuğun fotoğrafının altına, “Stella için iyi dilekleri için herkese teşekkür etmek istedim. “Eve geldi ve kendini çok daha iyi hissediyor.”

Tori Spelling'in Kızı Stella 'Hemiplejik' Migren Nedeniyle Hastaneye Kaldırıldı – Hollywood Life
Tori Spelling ve kızı Stella, 2022 Cadılar Bayramı’nda yakınlaşıyor. (4CRNS, WCP / BACKGRID)

Tori’nin gönderisine göre teşhis “Hemiplejik Migren” olarak geri geldi. “Vücudun bir tarafını etkileyen bir durum,” diye yazdı ve ekledi, “Hemiplejik Migren atağının belirtileri, tipik olarak beynin bir tarafında ani şiddetli baş ağrısı, halsizlik gibi felçte ortaya çıkacak olana benzer. ve vücudun bir yarısında uyuşma.” “Tipik bir migren” ile “hemiplejik migren” arasındaki fark, ikincisinin “görmeyi, konuşmayı ve dili, işitmeyi ve duyusal ve motor rahatsızlıkları etkileyen daha uzun süreli aura semptomlarına sahip olma eğiliminde” olmasıdır. Mayo Kliniği.

Tori, bu konuda karanlıkta kalındığında durumun “korkunç” olabileceğini söylemeye devam etti. “Hayatım boyunca bir migren hastası olarak, bu konuda hiçbir fikrim yoktu. Acil servisteki herkese minnettarım. Harikaydılar ve ona büyük bir sevgiyle baktılar.”

Tori’nin yakın zamanda kendisinin ve kocasının açıkladığı gibi, Stella oldukça dolu bir evde iyileşecek. Dekan McDermott önceki evliliğinden olan oğluyla evlerini paylaşıyorlar. Mary Jo Eustace, ve Mary Jo’nun evlatlık kızı! İki çocuk, Tori ve Dean’in kendilerinin dediği diğer dördüne katılıyor: oğullar Liam15, Finn, 10 ve Beau 5 ve kızı Hattie, 11.

Tori ve Dean, 2005’te tanıştılar ve ikisi de o sırada başka insanlarla evlendi: Tori Charlie Shanian ve Dean’den Mary Jo’ya. Dean ve Mary Jo oğlunu karşıladılar kriko evlilikleri sırasında ve dağılmasından sonra, Mary Jo kızı evlat edindi. lola17.

Camp Tori ve Dean ifşası, dedikodu değirmeninin çiftin ilişkisi hakkında dedikodularla dolup taştığı sırada gelir. Geçen yılın başından bu yana Tori ve Dean, ayrılmanın eşiğinde oldukları suçlamalarıyla mücadele ediyor. İddialar, çiftin Yılbaşı gecesini ayrı geçirmesinden, Dean’in aile Noel kartında olmamasından ve Tori’nin 2021 Mart’ında nikah yüzüğü olmadan görülmesinden sonra geldi. En endişe verici olanı Tori, SiriusXM Radyo Andy’nin programındaydı Jeff Lewis Canlı Haziran ayında ve o ve Dean’in ayrı odalarda yattığını ortaya çıkardı.

Ancak, söylentilerin ortasında, ÖZEL bir kaynak şunları söyledi: HollywoodYaşamı Mayıs 2006’da evlenen çiftin “boşanma davası açmak için resmi planları henüz yok, ama aynı zamanda samimi değiller ve epeydir birlikte değiller.” Kaynak ayrıca, çocukların iyiliği için “işleri olabildiğince yumuşak tutmak” istediklerini söylemeye devam etti. “İkisi de eş-ebeveynlik yapmaları gerektiğini biliyorlar ve şu anda öyleler. Dean çocuklarla çok ilgili ve neredeyse her gün onları okula götürmek ve aktiviteler yapmak gibi şeyler yapıyor ve özellikle Tori yoğun bir şekilde kariyerine odaklandığında daha da fazla ortalıkta oluyor.”

İkinci bir kaynak söyledi HollywoodYaşamı çiftin Ocak ayında “işleri yoluna koyduğunu” söyledi. “Tatillerde ikisi de boşanarak kaybedecekleri çok şey olduğunu ve birlikte hayatlarının ayrı yaşayacaklarından çok daha iyi olduğunu fark ettiler. Aşklarının farklılıklarını aşacak kadar güçlü olup olmadığını sorguluyorlardı,” diye açıkladı içeriden biri.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/15/tori-spelling-daughter-stella-hospitalized-migraine/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir