Tori Spelling ve Dean McDermott’un Boşanması Artık Gündemden Kalktı (Özel) – Hollywood Life


Tori Spelling ve Dean McDermott


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Stewart Cook/Fox/Picturegroup/Shutterstock

Tori Yazımı ve Dekan McDermott 2022 aile Noel kartı için birleşik bir cephe oluşturdu – 2021 kartında bariz bir şekilde kaybolduktan ve kaynaklara göre HollywoodLife ÖZEL bir şekilde, 16 yaşındaki çift, dönen boşanma söylentilerine rağmen “tekrar harika gidiyor”. “Geçen yıl tori dahil bile değildi dekan kartta ve çocukları olmadan önceki yıl resmini bir I-pad’de tutunyani tabii ki herkes onun dahil edildiğini görüyor [in this year’s card] büyük bir işaret olarak, ve gerçekten öyle, ”diye paylaştı bir içeriden. “tori ve dekan bu sezona giriyor ve yeni yıl, geçen yıla göre çok daha iyi bir yerde, orası kesin.”

Tori Spelling ve Dean McDermott
Tori Spelling ve Dean McDermott, 2019’da birlikte bir etkinliğe katılıyor. (Shutterstock)

Çift, acımasız boşanma söylentileriyle karşı karşıya kaldı, ancak en son aile kartlarında, BURAYA, yeniden tamamen birleşmiş göründüler. Kartta 49 yaşındaki Tori, 56 yaşındaki Dean ve çocukları ile birlikte poz verdi. Liam15 ve yıldız14, Hattie11, Fin10 ve güzel5. Dean’in oğlu Jack McDermott24, eski karısıyla paylaştığı Mary Jo Eustace, ayrıca resimde göründü. Gönderilen geçen yılın kartı BURAYA, fotoğrafta hem Dean hem de Jack yokken çok farklı görünüyordu. O sırada hem Tori hem de Dean, parçalanmış aile birimleri konusunda sessiz kaldılar, ancak bir kaynak alarm zillerinin çaldığını söylüyor. “Geçen yıl bu zamanlar herkes boşanma duyurusu bekliyordu, çok ayrı hayatlar yaşıyorlardı. ve tori yüzüğünü takmayı bile bıraktı, ”diye paylaştı içeriden bilgimiz. “Ama bu uyandırma çağrısı olduğu ortaya çıktı dekan gerekli. Evliliğini kurtarmaya çalışırken aşırı hızlandı ve ikna etmek tori fişi çekmemek. öğrenme yılı oldu ve işleri hallettim ama işe yaradı çünkü yeniden birlikte çok mutlu görünüyorlar.”

Tori Yazım Dean McDermott
Tori Spelling ve Dean McDermott 2018’de birlikte poz veriyor. (Priscilla Grant/Everett Koleksiyonu)

bu Sahte Erkek Arkadaşım yıldızın çabaları o kadar başarılıydı ki, Tori artık onu “aşık olduğu” adam olarak görüyor ve çifte yakın ikinci bir kaynak “boşanma masadan kalktı” diye paylaştı. “Sorunları üzerinde çalıştılar ve çoğu, evliliklerine her şeyini vermeyen onun etrafında toplandı. Bu kesinlikle artık böyle değil. Tam 180 yaptı ve o, onun yeniden aşık olduğu adamdır. O tatlı ve onu ne kadar sevdiğini anlaması için küçük şeyler yapıyor.”

23 Kasım’da Dean, “ateşli karısına” olan sevgisini herkesin önünde ilan etmek için zaman ayırdı ve onun çarpıcı bir fotoğrafını hesabına koydu. instagram fışkıran bir başlık ile birlikte sayfa. “Demek istediğim . . . Kutsal Duman Gösterisi!!! Sıcak eşi UYARI!! #gorgeousgirl #wife #hottie, ”diye yazdı Dean, Tori’nin dudak uçuklatan fotoğrafıyla birlikte.

Ancak Dean’in aşkını eyleme döktüğü kaynağa göre bunlar sadece aşk notları ve tatlı sözler değil. “dekan harika bir aşçı ve Çoğu insan bunu bilmez ama o yemek yaptığında onu sever. ve şimdi her zaman onun için yemek yapıyor, ” meydana çıkarmak kaynak. “Ailesiyle çok ilgili ve bu gerçekten ısındı tori‘ın kalbi. Ayrıca, o çok çalışıyor ve oyunculuk kariyerinde ona önemli miktarda para kazandıran gerçekten iyi roller aldı. Artık herhangi bir mali kaygınız yok ve bu daha önce onun için çok büyük bir yüktü. Onunla çok gurur duyuyor. tori‘ nin ailesiyle uzlaşması anlaşmayı gerçekten mühürledi çünkü bunun olmasını kolaylaştırmanın büyük bir parçası oydu. Boşanma masadan kalktı.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/23/tori-spelling-dean-mcdermott-divorce-off-the-table-relationship-update/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir