Tori Spelling, Meme İmplantı Çıkarma Yolculuğunu Paylaşıyor: Video – Hollywood Life


Tori Spelling, Meme İmplantı Çıkarma Yolculuğunu Paylaşıyor: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Tori Yazımı hayatında bazı sağlıklı değişiklikler yapmaya hazır! Yıllarca süren değerlendirmeden sonra, Beverly Hills 90210 40 yaşındaki alum, yeni implantlara yer açmak için eski implantlarını çıkaracağı göğüs revizyon ameliyatı olmaya karar verdi. Yeni bir bölüm sırasında @Home ile Tori, Tori, 14 yaşındaki kızı Stella ile birlikte bir doktorun muayenehanesini ziyaret eder ve burada, “Onları yeniden yaptırmam gerekiyor, süreleri dolmuş, geri çağrılmışlar… 20 yıl geçmişler” diye açıklıyor.

Klipte (yukarıda), Stella tamamen gemide ve annesini destekliyor, “Yapıyorsun. Sağlıklı olamaz.” Kısa süre sonra cerrah, Tori’ye “Bunu sakızlı bir ayı gibi düşün” diyerek bir tane sıkmasını sağlarken yeni implantlar hakkında güvence verir. Tori daha sonra yeni başlangıcı kutlamak için göğüs temalı parti hediyeleriyle tamamlanmış bir parti düzenlemeyi planladığını açıklıyor!

Tori’nin Şubat ayında açtığı ve onu bu ameliyatı sürdürmeye ikna eden kişinin Stella olduğunu ortaya çıkaran ameliyat, bir süredir Tori’nin aklındaydı. “Onları çok küçükken almıştım. Ve belli bir noktada son kullanma tarihlerinin olacağını bilmiyordum. Bunu tekrar yapmak zorunda kalacağını bilmiyordum,” diye açıkladı Tori. ET, eklemeden önce, “Kızım bana gelip ‘Anne, endişeliyim. Bunu erteledin. Yıllardır bana göğüslerini yeniden yaptırman gerektiğini söyledin.”

Tori Spelling, Meme İmplantı Çıkarma Yolculuğunu Paylaşıyor: Video – Hollywood Life
Tori Spelling, 2017’de Los Angeles’ta burada görüldü. (Deklanşör)

da paylaşan Tori hatti10, Liam14, Fin9 ve güzel4, ayrı yaşadığı kocasıyla Dean McDermottdaha önce sohbet ederken prosedürden bahsetti Jeff Lewis onun şovunda SiriusXM’den Jeff Lewis Live Aralık 2021’de de. “Temelde oraya girene kadar orada ne olduğunu bilmiyorlar. Yani [the surgeon] onları çıkaracak, temizleyecek ve yeni implantlar yerleştirecek.” “Bana sayıları ve bardakları gösteriyordu. Görebileceğim başka bir şeye ihtiyacım olduğunu söyledim. Gardırobunun farklı olacağını söyledi ve ben de ‘tamam şimdi benim dilimden konuşuyorsun’ dedim.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/tori-spelling-breast-implant-removal-journey-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir