Tori Spelling, Denise Richards’ın OnlyFans – Hollywood Life’a Abone Oldu


Tori Spelling, Denise Richards'ın OnlyFans - Hollywood Life'a Abone Oldu


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Vincent Sandoval/BEI/Shutterstock

Tori Yazımı49, arkadaşına abone olduğunu itiraf etti Denise RichardsOnlyFans sayfası ve sadece iki günde 400 dolar harcamak. “Onunla yıllardır arkadaşım. OnlyFans’ın tamamından biraz büyülenmiştim ve – yalan söylemeyeceğim – ‘Bir kontrol edeyim’ gibiydim. Neyi kapsıyor?’” dedi. Sirius XM’ler Jeff Lewis Canlı bu hafta, “sahte bir adla” kaydolduğunu ekleyerek Vahşi Şeyler aktris onun olduğunu bilmezdi.

“Bu yüzden baktım ve tabii ki abone olmadıkça alamazsınız gibi bir şey gösteriyor. Tabii ki sahte bir isimle abone oldum, ”diye devam etti. İçeriği “sürükleyici” olarak adlandırdıktan sonra, Beverly Tepeleri, 90210 alum, bir sonraki erişim aşaması için para ödemesi gerektiğini fark etti. “Sadece görmek istedim. O benim arkadaşım. ‘Hey, ne kadar ileri gidiyor?’ gibiyim” diye mantık yürüttü.

Tori Spelling, Denise Richards'ın OnlyFans - Hollywood Life'a Abone Oldu
Tori Spelling, arkadaşı Denise Richards ile görülüyor. (Vincent Sandoval/BEI/Shutterstock)

“İddiaya göre, onlara bahşiş verirseniz size daha hızlı geri döneceklerini söylüyorlar. Ben de ‘Hey, gördüklerime bayıldım, biraz daha görmek isterim’ dedim, Tori sonunda gerçekte ne kadar para harcadığını kabul etti. “İki gün içinde 400 dolar harcadım. Duramadım” – ve evet, tüm para öyleydi arkadaşına harcadı. “Tanrım, tanrıya benziyor,” diye iltifat etti Tori birincisine. Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları yıldız.

Denise, geçen Temmuz ayında, kızından sadece bir hafta sonra OnlyFans’a katılacağını açıkça doğruladı. Sami Şen, 18, yetişkin abonelik hizmetine de girdi. “İçeriğinizin sahibi sizsiniz. Diğer siteler içeriğinizi satabilirler,” dedi Denise. KTLA geçen Temmuz. “Hepimiz Instagram’da ve diğer bazı sitelerde, içeriğe gerçekten sahip olmanızdan başka hiçbir farkın olmadığı mayolu fotoğraflarımızı yayınlıyoruz,” diye mantık yürüterek OnlyFans’ı “yaratıcılara gerçek, özgün benlikleri olmaları için gerçekten güç veriyor. ”

O sırada Sami’nin siteye katılma kararını da savundu. Denise aynı röportajda “Birçoğumuz bikinili veya müstehcen olarak algılanabilecek bir şeyle Instagram’da fotoğraflarımızı yayınladık” dedi. “Ve eğer kızım OnlyFans’ta mayolu bir fotoğrafını yayınlamayı seçerse, neden buna tepki alsın da Instagram’da olmasın?”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/tori-spelling-subscribed-denise-richards-onlyfans/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir