Tori Spelling, Dean McDermott Split Arasında Sahilde Siyah Spor Sutyeni Giyiyor – Hollywood Life


Tori Yazımı


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Tori Yazımı kendini kötü hissetmekle vakit kaybetmek değil! 49 yaşındaki Beverly Hills, 90210 şap beş çocuğuyla sahile vururken parlak ve enerjik görünüyordu, Liam,15, stella14, hatti,10, Fin9 ve güzel, 5. 20 Haziran Pazartesi günü çekilen fotoğraflarda Tori, Kaliforniya, Malibu’da, plajda kullanıma hazır siyah spor sutyenini, eşleşen bisiklet şortlarıyla ve parlak desenli bir örtüyle sallarken görüldü. İkonik uzun, platin sarısı saçlarını düzleştirdi ve basit bir kolyeyle süslendi.

Malibu'da Tori Yazımı
20 Haziran 2022’de Malibu’da Tori Yazımı. (SplashNews)

Üzerinden görebileceğiniz ek fotoğraflarda en Günlük posta, gözlerini güneşten korumak için bronz bir fötr şapkayı da salladı. Aktris suda harika vakit geçirirken cep telefonuyla çocuklarının fotoğraflarını çekerken görüldü. Doğal Kaliforniya kızı görünümü, 90’ların en tanınmış TV aktrislerinden biri olarak statüsünün bir hatırlatıcısıydı.

Tori, Beau’nun sahilde kayaları ararken çekilmiş sevimli bir videosunu paylaşmak için kendi Instagram’ına gitti. “Bir kaya bulduğunu sandı, kaka olduğu ortaya çıktı, ”diye komik bir şekilde videoya açıklama yaptı. Geç megaprodüktörün kızı harun yazım ve yazar Candy Spelling’in 16 yıllık kocasından kısa süre önce “duruşma ayrılığı”ndan etkilenmediği görülüyor, Dean McDermott55. Onun görünüşe göre Dean’in aynı gün yerel bir golf sahasına yaptığı ayrı geziye denk geldi.

Tori Yazım Denetimi ve Dean McDermott
Tori Spelling ve Dean McDermott (Dan Steinberg/Shutterstock)

Uzun zamandır çift, geçen yıldan bu yana boşanma söylentilerinin peşini bırakmıyor, ancak Tori’ye yakın bir kaynağa göre, işleri yoluna koymaya çalışıyor gibi görünüyorlar. “Tori ve dekan içeriden bir yetkili, “çocukları için işleri yoluna koyuyorlar” dedi. HollywoodYaşam Ocak ayına ÖZEL. “Tatillerde ikisi de boşanarak kaybedecekleri çok şey olduğunu ve birlikte yaşamlarının ayrı olacaklarından çok daha iyi olduğunu fark ettiler. Aşklarının farklılıklarını aşacak kadar güçlü olup olmadığını sorguluyorlardı.”

Ancak Tori’nin Haziran 2021’de ayrı yatak odalarında uyuduklarını açıkladığı gibi, sorun kesinlikle artıyordu. Bize Haftalık sonunda Hollywood’un temel çiftinin olduğunu bildirdi çıkışlarda ve 9 Haziran tarihli bir raporda zaten deneme ayrılığının ortasında. “Boşanmanın pahalı olacağını biliyorlar ve bu şu anda yaşamak istedikleri bir şey değil. Bir kaynak dergiye verdiği demeçte, ikisi de kapana kısılmış hissediyor” dedi. “Çocuk sahibi olmak, çocuklarının mutsuz olmasını istemedikleri için işleri daha da zorlaştırıyor, ancak aynı zamanda Tori bir süredir mutsuz. Gerçekten çocukları için hala birlikteler.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/21/tori-spelling-black-sports-bra-beach-dean-mcdermott-split/

Yorum yapın

SMM Panel