Tori Spelling, Babalar Gününü Dean McDermott ile Değil, Lance Bass ile Geçiriyor – Hollywood Life


Tori Yazım Mızrak Bas


Galeriyi görüntüle

Image Credit: Image Press Agency/NurPhoto/AFF-USA/Shutterstock

Tori Yazımı49 ve Dean McDermott‘ın deneme ayrılığı tam olarak etkili gibi görünüyor! 19 Haziran Pazar günü anne Liam15, stella14, hatti10, Fin9 ve güzel, 5, babam Dean’in Babalar Gününü Kutlamadı. Bunun yerine Tori, günü diğer iki favori babasıyla geçirdi — Lance Bas43 ve kocası Michael Turchin35. Tori, Instagram’da paylaştığı bir dizi fotoğrafta mutlu gey çiftin 8 aylık ikizleriyle tanışmaktan bahsetmişti, Menekşe ve İskender.

Yaklaşık 25.000 beğeni alan gönderi, öğleden sonrayı Lance ve Michael’ın ikizleri için patik örerek geçiren Tori, Lance, Michael ve kızı Stella’nın bir dizi fotoğrafını içeriyor. Altyazıda Tori, “Tesadüf eseri, Babalar Günü’nü arkadaşım @lancebass ve onun harika kocası @michaelturchinart ve sevimli ikizleri Alexander & Violet ile geçirmemiz gerekti. Benim DIY diva @stella_mcdermott08 Alexander tığ işi sandaletleri 2 saatten kısa sürede yaptı ve Violet sizinki yarın yapılacak. Herkesin Babalar Günü kutlu olsun, Lance ve Michael yine büyük bebek ateşim var.”

İlk fotoğrafta Tori, siyah bir mayo ile uyumlu bir siyah etek giyiyordu. Saçlarını arkaya at kuyruğu yaptı ve gözlerini pembe çerçeveli bir güneş gözlüğünün arkasına sakladı. Fotoğraf çekilirken kendisine bakan ikizlerden birine dokunduğunda kameraya yarım bir gülümseme verdi. Tori’nin yanında gri bir tişört ve mavi bir kot şort giyen Michael ve üzerinde timsahlar olan uyumlu bir kısa takım giyen kocası Lance vardı. Lance, üzerinde uzun bir rop bulunan pembe bir bikini giyen Stella’nın yanında poz verirken diğer ikizi tuttu. Aşağıdaki iki fotoğrafta, Stella’nın örgü ustalığı, tertemiz örgü çizmelerinin fotoğraflarının sergilenmesiyle ortaya çıktı.

Tori, yakın zamanda Dean’in kendisini ve iki çocuğunu LA’nın Gay Pride festivalinde gösteren bir gönderisini beğenmiş olsa da, ikisinin iddiaya göre bir deneme ayrılığından geçiyorlar. 9 Haziran’da, HollywoodYaşam Tori ve Dean’in boşanmaktan kaçınmaya çalıştıklarını bildirdi. Bize Haftalık ilk bildiren oydu. “Boşanmanın pahalı olacağını biliyorlar ve bu şu anda yaşamak istedikleri bir şey değil. İkisi de kapana kısılmış hissediyorlar, ”diye bildirdi çıkış. “Çocuklarının mutsuz olmasını istemiyorlar ama aynı zamanda Tori bir süredir mutsuz. Gerçekten çocukları için hala birlikteler.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/20/tori-spelling-lance-bass-fathers-day-photos/

Yorum yapın

SMM Panel