Top Gun’ın Oyuncuları O Zaman ve Şimdi Bize O Sevgi Duygusunu Veriyor


Astrofizikçi ve sivil Top Gun eğitmeni Charlie Blackwood, Maverick’in nefesini kesti ve onlarınki, McGillis’in devam filminde olmasının istenmediğini söylediğinden beri, çağlar boyunca ya da en azından 1980’lerde sinematik bir aşk hikayesiydi. Ve neredeyse ilk filme de giremedi.

“Bunu yapmak istemedim – orada” geri çağrıldı Gardiyan 2001’de. “Ama yaptığım için Tanık, Paramount’a bir film daha borçluydum ve menajerim ‘Bunu yapmak zorundasın’ dedi. Bir baktım ve ‘Bu gökyüzündeki bir Western gibi – bunu yapmak istemiyorum’ dedim. Bu oyunculukla ilgili değildi, çizgi film karakteri olmakla ilgiliydi. Ne demek istediğimi biliyorsun? Gözüm kapalı yapabilirdim. Bana başka türlü sahip olamayacağım fırsatlar sunduğu için minnettardım. Ama işe geldim, üzerime düşeni yaptım, bir grup erkekle takıldım, beyzbol oynadım ve eve gittim. Kampta olmak gibiydi. Beni neden işe aldıklarını asla bilemeyeceğim.”

McGillis daha sonra, sonunda Oscar kazananı tarafından oynanan bir tecavüz kurbanı için adalet arayan bir savcıyı canlandırdı. Jodie Foster içinde Zanlı. gibi davranmaya devam etti. bebek, Kuzey ve birçok küçük film ve TV filmi, ama aynı zamanda Florida’da bir restoran açtı yat kralı ikinci kocasıyla, Fred Tilman1990’larda ve arka brülöre oyunculuk koydu.

2002’de boşandığı Tillman’dan iki kızı var. melanie leis 2010’da, ancak ertesi yıl ayrıldılar.

McGillis, “Sanırım hayattaki sadece önceliklerim değişti” söylenmiş Bu gece eğlence 2019’da Kuzey Carolina’daki evden. “Ayrılmak için verdiğim büyük bir karar gibi değildi. [acting], sadece diğer şeyler daha önemli hale geldi. Oyunculuğu seviyorum, yaptığım işi seviyorum, tiyatro yapmayı seviyorum ama bilmiyorum. Benim için diğer insanlarla olan ilişkilerim, şöhretle olan ilişkimden çok daha önemli hale geldi.”

Devam etti, “Ben ev insanıyım. Gerçekten ev hayatıma kök saldım… En son ne zaman çalıştığımı hatırlayamıyorum. Çalışmak zorunda olmadığım için kendimi çok şanslı hissediyorum, biliyor musun? Çalışma seçeneğim var, bu yüzden gerçekten bu şekilde kutsandım. Pek çok insan bu seçeneği daha sonra yaşamıyor, bu yüzden kendimi çok şanslı hissediyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1152157/don-t-lose-that-loving-feeling-see-the-stars-of-top-gun-then-and-now?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel