Top Gun: Maverick Cast Görüşmeleri “Tom Cruise Bootcamp” Devam Ediyor


Teller, “Bazen kızardığımda ya da biraz yabani otların içindeyken, ‘Arkadaşlar, ben Tom değilim’ gibiydim” dedi. “Oyunculuk başka bir şey ama deniz seviyesinden yüz fit yükseklikte bir kanyona giderken oyunculuk yapıyorsanız, gerçekten çok yoğun. Yani, bu durumlarda olabildiğince yetenekli ve rahat olmanız gerekiyor ve Tom emin oldu.”

Cruise’un havacılık sevgisi (hevesli bir pilottur) ekibin geri kalanının zor zamanlar geçirmesine yardımcı oldu. “Onun yanındayken bulaşıcıdır,” glen Powell—Jake “Cellat” Seresin’i kim oynuyor—söyledi Günlük Pop. “Demek istediğim, setten P-51’iyle ayrılıyor, gün batımına doğru yola çıkıyor. Her şeyi gerçekten çok havalı gösteriyor ve bu yüzden, o dünyanın bir parçası olmak istiyorsun.”

dünyasına katılmak Süper silah oğlu Bradley “Rooster” Bradshaw’ı oynayan Teller için heyecan verici bir deneyim oldu. Anthony EdwardsOrijinalden Nick “Goose” Bradshaw.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332522/the-cast-of-top-gun-maverick-talks-going-through-tom-cruise-bootcamp?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel