Tony Bennett Tekerlekli Sandalyede Son Görüşte: Video – Hollywood Life


Tony Bennett Tekerlekli Sandalyede Son Görüşte: Video - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: BrosNYC / BACKGRID

Efsanevi şarkıcı Tony Bennett 21 Temmuz’da vefatından birkaç hafta önce New York’ta tekerlekli sandalyede görüldü. İkonik “Kalbimi San Francisco’da Bıraktım” hit yapımcısı, bir videoda görüldüğü gibi, dairesinden sadece birkaç blok ötedeki Central Park’a yaptığı gezinin tadını çıkarırken çizgili bir polo tişört ve lacivert eşofman altı giymişti. Burada aracılığıyla Günlük posta. Outlet için bir kaynak, Tony’nin ünlü parktaki diğer ziyaretçiler tarafından “büyük ölçüde fark edilmediğini” söyledi.

Tony Bennett Tekerlekli Sandalyede Son Görüşte: Video - Hollywood Life
Tony Bennett, 21 Temmuz 2023’te vefatından birkaç hafta önce Central Park’taydı. (BrosNYC / BACKGRID)

Yeniden ortaya çıkan klip, Tony’nin 21 Temmuz Cuma günü New York City’deki dairesinde Alzheimer hastalığıyla savaştıktan sonra ne yazık ki vefat etmesinden sonra geliyor. Grammy ödüllü sanatçı, doğum gününe sadece iki hafta kala 96 yaşındaydı.

2021’de Tony ve eşi, Susan Karga, bunama ile mücadele ettiğini paylaştı. Susan, “Onun hakkında özlediğim çok şey var,” dedi. AARP “Çünkü o artık eski Tony değil. Ama şarkı söylediğinde eski Tony oluyor.” Şaşırtıcı bir şekilde, Tony’ye 2016’da teşhis konmuştu, ancak sahnede performans göstermeye devam ederek azalan sağlığını halktan bir sır olarak tutmayı başardı.

Tony, müzik endüstrisinde büyük bir güç olması ve şu büyük yeteneklerle işbirliği yapmasıyla biliniyordu: Lady Gaga. Ölüm haberinin yayılmasından sonra, Hollywood’un en büyük yıldızlarından bazıları onun yasını tutmak için konuştu. Sosyal medyada “Stranger In Paradise” şarkıcısını anan açıklamalar yaptılar ve geride bıraktığı mirası kabul ettiler.

Tony Bennett, Susan Crow
Tony Bennett ve Susan Crow 2007’de evlendiler. (Gregory Pace/BEI/Shutterstock)

elton john aldı onun instagram onun ve Tony’nin bir Hollywood partisinde takıldığı dokunaklı bir fotoğrafını paylaşmak için. “Tiny Dancer” şarkıcısı anma törenine “Tony’nin vefatını duymak çok üzücü,” dedi. Country müzik yıldızı Kelsea Balerini Tony’nin “The Way You Look Tonight” versiyonunu onun aracılığıyla paylaştı. Instagram Hikayesi. “Babam tüm çocukluğum boyunca evde Tony Bennett oynadı” diye ekledi. Ve Billy Joel Tony, yaptığı açıklamada “Amerikan popüler şarkılarının en önemli yorumcularından biri” olarak anıldı. Yuvarlanan kaya.

Şarkıcı, karısı Susan ile birlikte dört harika çocuktan kurtuldu: Danny, Dae, Joanna Ve Antonia. Tony, “Şahsen beni gururlandıran dört çocuğum ve yedi torunum. Forbes 2016 yılındaki başarılarından.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/tony-bennett-wheelchair-final-sighting-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir