Tom Schwartz, Eski Katie Maloney ile Tekrar Bir Araya Gelip Gelmeyeceklerini Açıkladı – Hollywood Life


Tom Schartz Katie Maloney
İmaj Kredisi: KCR/Shutterstock

Vanderpump Kuralları’ Tom Schwartz ve Katie Maloney 12 yıllık birlikteliğin ardından Mart ayında yollarını ayıracaklarını duyurdular, ancak bu, realite yıldızları için tüm umutların tükendiği anlamına gelmiyor. 39 yaşındaki Tom, “Asla asla deme” dedi. HollywoodYaşam Yeni kokteyl salonunda ve restoranında bir aile ve arkadaşlar etkinliğinin tadını çıkarırken olası bir uzlaşma hakkında ÖZEL Tom Sandoval, Schwartz & Sandy’s. “Şu andan itibaren süresiz bir ara verdik. Hala birbirimizi seviyor ve destekliyoruz. Ben büyük bir Maloney şampiyonuyum. Yaptığı her şeyde onu destekleyeceğim. Onu öldürüyor ve adımlarını atıyor. Podcast onu eziyor. ”

35 yaşındaki Katie, podcast’ine gitti, beni seveceksin, boşanma duyurusundan sadece birkaç gün sonra evliliklerinin bozulmasına neyin yol açtığını tartışmak için. “Bununla sonuçlanan bir tür çılgın kavga olmadı” diye açıkladı. “Muhtemelen vermek zorunda kaldığım en zor ve en acı verici karar olan kararımdı. Ama bunu anlatabilmemin en iyi ve tek yolu, hayatımın içinde uyanmak ve gitgide daha da yükselen bu sese sahip olmak.” Hayal kırıklığından “patlayacak” gibi hissedene kadar evlilik kaygılarıyla sessizce “oturduğunu” da ekledi. “Aylarca inşa edildi. Sadece bağlantının koptuğunu hissettim. Gittikçe daha uzağa sürüklendiğimi hissettim, ”diye hatırladı.

Tom Schartz Katie Maloney
Tom Schwartz ve Katie Maloney 2010’da çıkmaya başladılar ve yasal olarak 2019’da evlendiler (Fotoğraf: KCR/Shutterstock)

Ayrıca kendisi ve Tom’un yeni normalleriyle boğuşurken iyi bir yerde olduklarını da kaydetti. “Kesinlikle duygusaldı,” diye itiraf etti. “Ama aynı zamanda barışçıl ve sevgi dolu bir şekilde oldu. Geçiş şu ana kadar gerçekten iyi gidiyor. Hala evimizde birlikte yaşıyoruz ve bu adımları birlikte atmaya çalışıyoruz ve gerçekten arkadaş olmak için çalışıyoruz.”

Neyse ki birkaç ay sonra Tom da aynı duyguyu paylaştı ve podcast yayıncısı ile aralarında kötü bir kan olmadığını doğruladı. “Ben ve Katie hala çok yakınız. Ortak bir boşanma partisi düzenleyebilir misiniz?” şaka yaptı HollywoodYaşam. “Tam şeffaflık, güzeldi. Katie ile aramızda hala derin bir bağ var, birbirimizi hala seviyoruz,” diye devam etti, Katie’nin erkek kardeşi Joey’nin aile ve arkadaş toplantısında bulunduğunu belirtmeden önce. “Hala inanılmaz derecede yakınız, köpeklerin ortak velayeti bizde. Sıfır acılık veya öfkem olduğunu söylemek gerçekten iyi hissettiriyor. Onu hala seviyorum.”

Girişimci, Katie ile olan birlikteliğinin yürümemesinin tek sebebinin kendisi olduğunu daha önce kabul etmişti. “Hayır, hayır, hepsi benden. Keşke bir günah keçim olsaydı, ama hepsi benim sorumluluğumda, dedi Los Angeles bölgesi Home Depot’un dışında bir “ünlü fotoğrafçı”. Durumun “açıkça karmaşık” olduğunu söylemeye devam etti ve o sırada nasıl başa çıktığı hakkında bir güncelleme verdi. “Şovun geleceğinin ne getireceğini bilmiyorum. Ben her zaman iyimserim, sonsuza kadar. Ve evet, iyiyim. Meşgul kalıyorum,” dedi.

Tom kesinlikle meşguldü, çünkü 19 Temmuz’da kendisinin ve Tom Sandoval’ın Hollywood’daki bar ve salonunun açılışını kutladı. Alanın arkasındaki tasarım etkisinden bahseden Tom, HL “birbirine bağlı, eğlenceli, korkak ve güzel – ama aşırı uyumlu değil” hissetmesini istedi. Ayrıldığını ima ederek, “Her bölümde kendi küçük dünyası gibi hissetmesini istedik ama yine de birlikte çalışıyoruz. Bunun küçük bir kaçış olmasını istedik. Gerçeklerden biraz uzaklaşmak… gerçeklerden kaçmaya çok meraklı olduğumdan değil ama zor bir yıl oldu.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/27/tom-schwartz-katie-maloney-back-together/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir