Tom Sandoval ve Raquel Leviss ‘Örtü Altında’ Bulundu – Hollywood Life


Lala Kent32, içinde fark ettiği bazı tehlike işaretleri hakkında konuştu Tom Sandoval Ve Raquel Leviss‘ Yeni bir röportajda manşetlere çıkmadan önceki arkadaşlık. bu Vanderpump Kuralları yıldız belirdi jeff lewisSirius XM şovu Salı günü ve rol arkadaşlarının bir zamanlar birileri tarafından birlikte “örtü altında” bulunduğunu iddia etti. Adı açıklanmayan kişinin “kapıları açtığını ve Sandoval ile Raquel’i örtülerin altında birlikte gördüğünü” hatırladığını, ancak kendi kendine “‘Bu tuhaf ama onlar sadece en iyi arkadaşlar'” diye düşündüğünü açıkladı.

Lala, olayın “bir partide” kamera dışında bir yerde meydana geldiğini iddia etti ve ayrıca Tom ve Raquel hakkında kendi şüphelerini Tom’un uzun süredir kız arkadaşı olmasından çok önce başladığını söyledi. Ariana Madix bu ayın başlarında, Temmuz 2022’den beri onu Raquel ile aldattığını öğrendi. Sarışın güzel Jeff’e bir noktada kendi kendine şöyle düşündüğünü söyledi: “Bu ikisi sınırı aştı. Birbirlerini beceriyorlar”, ancak Ariana’ya şüpheleri hakkında hiç konuşmadı çünkü “bir süredir çok yakınlardı” ve herhangi bir kanıtı yoktu.

Lala Kent
Lala Kent, Tom Sandoval ve Raquel Leviss’in aldatma skandalı hakkında konuştu. (Bravo)

Lala’nın Tom ve Raquel’in arkadaşlığa dönüşen ilişkisi hakkındaki yorumları, arkadaşının peşine düşer. Vanderpump Kuralları yıldız Brittany Cartwright 22 Mart bölümünde benzer duyguları dile getirdi. Ne Olduğunu Canlı İzle. “Belirli etkinliklere gittiğimiz zamanlar oldu. [Tom and Raquel] bir araya geldi ve ‘Bu biraz tuhaf’ dedim” dedi. Andy Cohen. Arkadaşlık hakkındaki şüphelerini reddettiğini ve “Tom Sandoval farklı insanlarla gerçekten çok hızlı arkadaş oluyor, bu yüzden ben de, belki de şu anda sadece yakın arkadaşlar” diye düşündüğünü ekledi.

Hem Tom hem de Raquel, ilişkileriyle ilgili haberler halka açıldıktan sonra sosyal medyaya girdi. Ariana ve diğerlerini incittikleri için özür dilediler ama ilişkilerinin şu anki durumu hakkında yorum yapmadılar. Potansiyel yeni muhabbet kuşları, haber çıktığından beri birlikte görüldü, ancak Tom’dan ayrılan Ariana, onların neyin peşinde oldukları konusunda pek endişeli değil. Yakın zamanda bazı işleri yürütürken ona yaklaşıldı ve eski sevgilisiyle Raquel’in ne yaptığını umursamadığını itiraf etti.

Raquel Leviss, Tom Sandoval
Raquel ve Tom’un aldatma skandalı bu ayın başlarında halka açıldı. (Sahne)

tarafından elde edilen bir videoda “Ne yaptıklarını bilmiyorum” dedi. Altıncı Sayfa. “Bu noktada, ikisinin de yaptığı hiçbir şey umurumda değil.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/28/lala-kent-tom-sandoval-raquel-leviss-under-covers-affair-scandal-interview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir