Tom Sandoval ve Raquel Leviss İlişkiden Sonra Ayrıldılar – Hollywood Life


Tom Sandoval ve Raquel Leviss


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Image Press Agency/NurPhoto/Stephen Lovekin/Shutterstock

Raquel Leviss Ve Tom Sandoval kadrosunu terk eden bir skandalın ardından resmen ayrıldılar Vanderpump Kuralları yayılan kargaşa içinde ve Tom’un uzun süreli aşkıyla ayrılmasıyla sonuçlandı. Ariana Madix. “Raquel bayıldı. Bir kaynak, Sandoval’ın ona göre olmadığını söyledi. Altıncı Sayfa 17 Mayıs Çarşamba günü, ayrılığın gerçekleştiğini doğrulayan bir rapor için.

Tom Sandoval ve Raquel Leviss
Image Press Agency/NurPhoto/Stephen Lovekin/Shutterstock

Tom ve Raquel, 2023 yılının Mart ayında, Raquel ve Tom’un ilişkisi açığa çıktığında, Ariana’nın Tom’un telefonunda rol arkadaşının uygunsuz bir videosunu bulması iddiasıyla realite TV’nin hitini güldürdü. “Scandoval” patlak verdi ve oyuncular genellikle Ariana’nın yanında yer aldı – dahil Şeana Shay. Raquel, skandal nedeniyle saldırıya uğradığını iddia ederek, sonrasında ona karşı bir yasaklama emri çıkardı.

Tom ve Raquel, buharlı olay kamuoyuna açıklandıktan sonra açıklamalar yaptılar. Tom, “Hey, bana karşı öfkenizi ve hayal kırıklığınızı tamamen anlıyorum ve hak ediyorum, ancak lütfen Schwartz’ı arkadaşlarımı ve ailemi bu durumun dışında bırakın…” diye yazdı Tom. instagramsavunmak Tom Schwartz dramanın ortasında ve “bunu özellikle çok yakın zamanda öğrendiğini ve kesinlikle eylemlerime göz yummadığını” ekledi. Sandoval, “çalışanlarıma ve ortaklarıma saygısından dolayı ara vereceğini söyledi. Diğer her şeyi halletmek için biraz zamana ihtiyacım var. Her şey için özür dilerim.”

Birkaç gün sonra, 8 Mart’ta başka bir Instagram açıklamasında doğrudan Ariana’dan özür diledi. Kısmen, “Bu süreçte incittiğim herkesten her şeyden önce özür dilemek istiyorum” diye yazdı. “En çok da Ariana’dan özür dilemek istiyorum. Hatalar yaptım, bencildim ve sevdiğim birini inciten pervasız kararlar verdim. Hiç kimse bu acıyı bu kadar travmatik ve alenen hissetmeyi hak etmiyor.”

Tom Sandoval, Ariana Madix ve Raquel Leviss
Tom, Ariana ve Raquel. (MediaPunch/Shutterstock)

Bunu, yine 8 Mart’ta Raquel’in özür dilemesi ve onun danışmanlık almak istediğini kabul etmesi takip etti. Raquel, “Davranışlarım ve seçimlerim için başta Ariana olmak üzere arkadaşlarım ve ilişkilerimize bu kadar bağlı olan hayranlarımdan özür dilemek istiyorum. Bu gece eğlence yazılı bir açıklamada.

“Mazeret yok, ben kurban değilim ve eylemlerime sahip çıkmalıyım ve Ariana’yı incittiğim için çok pişmanım. Seçimlerim üzerine düşünüyorum, bir danışmanla konuşuyorum ve kendim hakkında karşılıklı bağımlılık kalıplarım ve sevilme ve sevilme bağımlılığı gibi şeyler öğreniyorum. Kendi iyiliğim dikkate alınmaksızın sağlıklı olmayan, bazen başkalarını olumsuz etkileyen ve çoğu zaman yakın bağları arkadaşlıklarıma tercih eden yakın bağlantılar aracılığıyla duygusal onay aradım. Davranışlarımı anlamak ve daha sağlıklı seçimler yapmak için adımlar atıyorum.” Raquel daha sonra Nisan 2023’te tedavi için bir akıl sağlığı merkezine gitti.

Tom ve Raquel, görünüşe göre skandalın ardından ve henüz yayınlanmayan çılgın bir 10. Sezon yeniden bir araya gelme çekimlerinin ortasında hala görüşüyorlardı. Tom ve Ariana, 2014’ten 2023’e kadar dokuz yıl çıktı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/tom-sandoval-raquel-leviss-split/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir