Tom Sandoval, ‘Vanderpump Rules’ Önizlemesinde Ariana Madix’i Sevdiğini Söyledi – Hollywood Life


Tom Sandoval, 'Vanderpump Rules' Önizlemesinde Ariana Madix'i Sevdiğini Söyledi – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Nicole Weingart/Bravo

Dır-dir tom Sandoval sonunda yaptıkları için biraz pişmanlık mı gösteriyor yoksa hepsi kameralar için mi? 3. bölüm için yeni bir ön izlemede Vanderpump Kuralları 31 Mayıs’ta 2. bölümden sonra yayınlanan kavuşma, Tom Sandoval’ın eski sevgilisine şunları söylerken gözyaşlarına boğulduğu görülüyor: Ariana Madix, onun için her zaman ne kadar önemli olacağını. “Ariana, benden nefret ettiğini biliyorum ve sorun değil ama seni her zaman seveceğimi bilmeni istiyorum,” diyor gözyaşlarını bastırmaya çalışırken.

Acı tatlı itirafını dinlerken ağladığı da görülebilen Ariana, hem eski sevgilisine hem de metresine atıfta bulunarak, “Daha kötü iki insan düşünemiyorum – düşünemiyorum” diye yanıtlıyor. raquel Leviss. Açıkçası, Ariana, Sandoval’ın ağzından çıkan herhangi bir özür veya sözle ilgilenmiyor. Ve onu gerçekten suçlayamayız. Ne de olsa Sandoval, onu en iyi arkadaşıyla en az yedi ay boyunca arkasından aldattı. Onu gerçekten sevseydi, bunu yapar mıydı? Bu kesinlikle tartışmaya açık. Ancak bildiğimiz şey, yeniden bir araya gelmenin son bölümünün muhtemelen en patlayıcı olacağı ve bunun nedeni, Raquel’in rol arkadaşlarıyla kişisel yeniden bir araya gelişini gösterecek tek bölüm olması.

Tom Sandoval, 'Vanderpump Rules' Önizlemesinde Ariana Madix'i Sevdiğini Söyledi – Hollywood Life
Tom Sandoval, ‘Vanderpump Kuralları’ toplantısında Ariana Madix ile karşı karşıya gelirken ağlıyor. (Nicole Weingart/Bravo)

2. bölümün son birkaç saniyesinde Raquel, Raquel ile özel bire bir sohbet ettikten sonra ana sahneye giriş yaptı. Andy Cohen. Bu sohbet sırasında, Sandoval ile olan ilişkisinin ortaya çıkmasından bu yana Ariana’yı ilk kez görmekten “korktuğunu”, ancak yaptıklarının “hesabını almak” istediğini itiraf etti. Şimdi yaptıklarından ve Ariana’ya verdiği onca acıdan “utanıyor”. Merakla beklenen birleşmelerinin nasıl sonuçlanacağını görmek için önümüzdeki haftaya kadar beklememiz gerekecek. Raquel, daha önce kendisine karşı bir yasaklama emri çıkardığı için ilk iki bölümü dışarıda bırakmak zorunda kaldı. Şeana Shay olayı öğrendiğinde ona “yumruk attığı” ve her zaman ondan 100 metre uzakta durması gerektiği iddiasıyla.

Daha fazla istemek? Vanderpump Kuralları toplantısının 3. Bölümü önümüzdeki Çarşamba, 7 Haziran saat 21:00’de Bravo’da yayınlanacak. Ve bölümün genişletilmiş, sansürsüz bir versiyonu ertesi gün Peacock’ta prömiyer yapacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/tom-sandoval-loves-ariana-madix-vanderpump-rules-reunion-preview-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir