Tom Sandoval ‘Vanderpump Kuralları’ Finalinden Sonra İlk Fotoğraflarla – Hollywood Life


Tom Sandoval 'Vanderpump Kuralları' Finalinden Sonra İlk Fotoğraflarla – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stefan / BACKGRID

Tom Sandoval dramatik sezon finalinden birkaç gün sonra Los Angeles’ta fotoğraflandı. Vanderpump Kuralları yayınlandı, uzun süredir kız arkadaşını aldatmasıyla ilgili tüm çaylar burada Ariana Madix rol arkadaşı ile Raquel Leviss döküldü. Real yıldızı, 19 Mayıs Cuma günü siyah Mercedes’ini dolduran bir benzin istasyonunda görüldü ve telefonunda derin bir konuşma yapıyormuş gibi görünüyordu.

Tom Sandoval 'Vanderpump Kuralları' Finalinden Sonra İlk Fotoğraflarla – Hollywood Life
Tom Sandoval, Los Angeles’ta ‘Vanderpump Kuralları’ finalinden sonra görüntülendi. (Stefan / ARKA IZGARA)

Kendi ve rol arkadaşının adının yazılı olduğu bir beyzbol şapkası sallamak Tom Schwartz’ın bar Tom Sandoval & The Most Extras grubunun solisti Tom Tom, telefonda sohbet ederken bir yandan da benzin istasyonunda epeyce dolaşırken epey yer kapladı. Günlük kombinini gri bir tişört ve siyah pantolonla tamamlamıştı.

Tom, çoğu zaman sadakatsizliğini mazur göstermeye çalıştığı, Bravo serisinin finalinden çok uzakta olan Los Angeles gezisinde sakin ve kendini toplamış görünüyordu. Kendisinin ve Ariana’nın “seks hayatlarının olmadığını” ve aynı çatı altında yaşarken iki farklı hayat yaşadıklarını iddia etti. Ayrıca Ariana’yı ilişkide kalması için ona “baskı yapmakla” suçladı. Tom ayrıca kendisinin ve Raquel’in bir “bağları” olduğunu söyledi.

Tom Sandoval 'Vanderpump Kuralları' Finalinden Sonra İlk Fotoğraflarla – Hollywood Life
Finalin ana konusu Raquel Leviss ve Tom Sandoval’ın ilişkisiydi. (Sahne)

Tom ayrıca 2014 yılında “Miami Girl” ile ilişkisi olduğunu doğruladı ve “Ariana bu konudaki gerçeği her zaman biliyordu” dedi. Aldattığı “bir kez daha” olduğunu da doğruladı, ancak ayrıntılara girmedi. Hayran teorilerine göre, Tom eski rol arkadaşıyla ilişki yaşamış olabilir. Billie Lee. bu Vanderpump Kuralları 10. sezon birleşimi 23 Mart’ta çekildi ve Mayıs sonunda yayınlanmaya başlaması bekleniyor.

Bu arada, Ariana birleşmeden önce konuştu ve şunları söyledi: New York Times aylarca süren ilişkilerinin ardından eski sevgilisi Tom’un veya eski kankası Raquel’in yakınında olmak istemediğini. Onlarla film çekmeyi reddettiğini söyleyecek kadar ileri gitti. Vanderpump Kuralları. “İkisine de söyleyecek sözüm yok. Gösterimiz çok gerçek ve gerçek bir arkadaş grubunu takip ediyor ve hiçbiri arkadaş grubunda değil, bu yüzden bol şans” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/20/tom-sandoval-first-photos-after-vanderpump-rules-finale/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir