Tom Sandoval, Raquel Leviss’in Aldatma Söylentilerine Tepki Verdi – Hollywood Life


Tom Sandoval, Raquel Leviss


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bravo

Sonunda eylül ayına geldik Vanderpump Kurallarıyani altı ay önce daha olacak Tom Sandovalile ilişkisi Raquel Leviss maruz kalır. Ama 25 Nisan bölümünde oyuncular şimdiden şüphelenmeye başladı Sandoval’ın yeni yakın ilişkisinin James Kennedyeski sevgilisi Aslında, sonra Müttefik Lewber Sandoval ve Raquel’i The Abbey’de birlikte dans ederken görmüş, Katie maloney Sandoval olup olmadığını sorgulamış olabilir veya olmayabilir. Ariana Madix açık bir ilişkiydi. Kafası karışmış? açıklayalım.

Ally, Sandoval ve Raquel’i The Abbey’de Ariana olmadan gördükten sonra şunları söyledi: lala KentKatie ve Kristina Kelly bu konuda. Ally daha sonra erkek arkadaşı James’e geri döndü ve ona Katie’nin Sandoval ve Ariana’nın birbirleri için herhangi bir “kuralları” olmadığı hakkında bir şeyler söylediğini söyledi. James ve Ally, bunun açık bir ilişki içinde oldukları anlamına gelebileceğinden şüpheleniyorlardı, ancak yüzde yüz emin değillerdi, bu yüzden James, Ally’ye bilgiyi bize götürmesini söyledi. Şeana Shay. James, Scheana’nın hem Ariana hem de Raquel ile iyi arkadaş olmasının yanı sıra “dedikoduyu da sevdiğini” söyledi.

Demek Ally’nin yaptığı buydu, ama ne yazık ki Scheana, Sandoval ve Ariana’nın “açık bir ilişki” içinde olacağına dair her türlü varsayımı alkışladı. Ve Raquel’in Ariana’nın arkasından Sandoval ile asla ilişki kurmayacağını söyleyerek Raquel’i daha da savundu. Ally daha sonra Scheana’ya kocasına güvenip güvenemeyeceğini sordu. Brock DaviesRaquel’le ya da The Abbey’de gece 1’de yalnız dans etmelerinde bir sakıncası olup olmadığını ve Scheana, Brock’un da aynı durumda olacağına güvendiğini söyledi. yatak Raquel ile – orada olmasa bile. (NE?! Yukarıdaki Twitter videosundaki o ürkütücü anları izleyin.)

Tom Sandoval, Raquel Leviss
Raquel ve Tom, Ariana Madix ile ilişkisi varken bir ilişki yaşadıklarını itiraf ettiler. (Bravo)

Ertesi gün, James herkes için bir kumsal günü planladı ve Scheana, Sandoval’a grubun onun hakkında söylediklerini burada anlatmaya karar verdi. Ariana, büyükannesi öldüğü için orada değildi ve ailesiyle birlikte olmak için Los Angeles’tan ayrıldı. Sandoval’ın neden onunla gitmediğinden tam olarak emin değiliz, ancak bölümün çoğunu kendisinin ve Ariana’nın nasıl sorunları olduğundan bahsederek geçirdi, bu yüzden belki de bu yüzden.

Her neyse, Scheana Sandoval’a insanların – özellikle Katie’nin – kendisinin ve Ariana’nın “açık bir ilişki” içinde olduklarını ima ettiğini söyledi. Bunu inkar etti, ama sonra şaka yaptı, eğer doğru olsaydı, Scheana ve Brock’un biraz eğlenmek için evine gelmesini isterdi. Saptırma yolu, dostum! Ardından, herkes oldukça sarhoş olduktan sonra, Scheana ve Sandoval, Katie’den kendisini ve “açık ilişki” söylentisini neden uydurduğunu açıklamasını istedi. Ama kafası çok karışmıştı çünkü asla böyle bir şey iddia etmediğini söyledi. Sadece Sandoval ve Ariana’nın birbirlerine tasma takmadıklarını söyledi – Sandoval ve Ariana’nın açık bir ilişki içinde olduğunu kastetmedi. Yine de Sandoval sinirlendi ve Katie’ye hiçbir şeyin sorumluluğunu asla üstlenmediğini söyledi. Ama Raquel’le özel buluşmasından kaynaklanan eldeki söylentiye odaklanmak yerine, Katie’yi ondan ayrılması konusunda dürtmeye başladı. tom Schwartz. Yine, büyük sapma. Ama ne öyleydi yapımcılar Sandoval’a boş yere sorduklarında ilginç, o ve Raquel birbirleriyle “fiziksel” olup olmadıklarını sordular, o “hayır” dedi. Daha sonra Raquel ile kendisi arasında “hiçbir şey” olmadığını söyledi.

Tom’un itirafının ne zaman çekildiği belli değil ama bu haftaki bölüm, Ariana’nın büyükannesi o sırada vefat ettiği için Eylül ayının başında gerçekleşti. Her iki durumda da, Sandoval ve Raquel’in Scheana’nın düğününden önce takıldığını zaten biliyoruz, bu yüzden dürüst olursak, itirafın ne zaman çekildiği gerçekten önemli değil – Sandoval her iki şekilde de yalan söylüyordu.

Daha fazla istemek? yeni bölümleri Vanderpump Kuralları Çarşamba günleri saat 9’da Bravo’da yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/26/vanderpump-rules-tom-sandoval-reacts-raquel-leviss-cheating-rumors/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir