Tom Sandoval, “Miami Kızı” İlişkisini Onayladı ve Hile – Hollywood Life


Tom Sandoval, "Miami Kızı" İlişkisini Onayladı ve Hile - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bravo

Merakla beklenen 10. sezon finali Vanderpump Kuralları 17 Mayıs’ta üst düzey bir drama ile başladı. tom Sandoval Ve Ariana Madix ile aylarca süren ilişkisini keşfettiği gece, izleyicilere olayların bir zaman çizelgesini sağladı. Raquel Leviss, evde samimi bire bir sohbet için oturdular. Ariana, Tom’a onun “ölmesini” istediğini söylerken, Tom onu ​​”gerçekten incitmek istemediği” konusunda ısrar etti, ancak Raquel ona “saygılı” davranıyor ve bu, Ariana’dan “uzun süredir” almadığı bir şey. .

Tom daha sonra, kendisinin ve Ariana’nın “seks hayatı olmadığını” ve temelde aynı çatı altında yaşarken iki farklı hayat yaşadıklarını söyleyerek davranışını mazur göstermeye çalıştı. Ayrıca Ariana’yı ilişkide kalması için ona “baskı yapmakla” suçladı. Raquel ile ilişkisini keşfetmesinden iki hafta önce ondan ayrılmaya çalıştığını iddia etti. Ariana, eğer bu doğruysa, onunla tekrar yatağa atlamak yerine o zaman gitmesi gerektiğini söyledi. Ve ondan o anda ayrılmak istese bile, Raquel ile çoktan aylarca sürecek bir ilişkinin içine girmişti.

Tom, Ariana’ya Raquel ile çektiği ve silmeyi unuttuğu bir seks kaseti yüzünden ilişkisini öğrenmek zorunda kaldığı “üzgün” olduğunu söyledikten sonra, Ariana ona onu sevdiği, savunduğu ve desteklediği için “pişman olduğunu” söyledi. “Sen hiçbir şeye değmezsin. Ve bunu ruhunun derinliklerinde hissetmeni istiyorum,” dedi yanağından bir gözyaşı süzülürken. “Seni sevdiğim için pişmanım.”

Ariana ile yaptığı görüşmenin ardından Sandoval, özür dileme turuna şu durakla devam etti: Tom Schwartz‘S. Yakın dostlukları ve Schwartz’ın potansiyel olarak ilişkiyi herkes anlamadan bilmesi nedeniyle, restoranları acı çekiyordu ve Schwartz çevrimiçi olarak “iptal ediliyordu”. Sandoval, Schwartz’ın kollarında ağladı ve ondan özür diledi. Schwartz, Sandoval’a yere düştüğünde onu tekmelemeyeceğine dair söz verirken, yeni restoranları Schwartz & Sandy’s hayranlarından gelen agresif tepkiler nedeniyle acı çekiyordu, bu yüzden oldukça üzgündü. Schwartz, ilişkide “suç ortağı” olmadığını kamera önünde açıkça belirtmek istedi ve Sandoval’ın bunu Ariana’ya söylemesi gerekiyordu.

Sandoval yine Ariana’dan ayrılmak istediğinde ısrar etti, birbirlerinden uzaklaştılar ve birdenbire Raquel ile bağ kurdu ve onunla derin bir bağ hissetti. Ariana ile ilişkisinin dört ila beş yıldır kötü olduğunu iddia etti ama onlar bunu dünyadan sakladılar. Ona göre, “sıfır yakınlık”ları vardı ve tek kurtulduğu zaman “lanet olası banyoda porno izlediği” zamandı. Terapiye gittiğini ama ne yapacağını bilmediğini söyledi. Ariana’yı seviyor ama ona göre ilişkileri harika değildi.

Schwartz, bunun “hepsi ilişkilendirilebilir” olduğunu, ancak Ariana ile oturup ona nasıl hissettiğini anlatmak için “pek çok fırsatı” olduğunu ve yapması gerekenin bu olduğunu söyledi. Sandoval denediğini söyledi. Ağustos ayındaki erkekler gecesinden sonra Raquel ile takıldıktan sonra, Hayat Güzeldir festivali sırasında Eylül ayının sonlarına kadar bir daha hiçbir şey yapmadıklarını açıklamaya devam etti. Temelde Ariana’nın daha iyi bilmesi ve o zamana kadar anlaması gerektiğini söyledi – Ariana’ya Schwartz’a gideceğini söylediğini söyledi, ama “yapması gereken tek şey [was] beni takip et ve öyle olmadığımı gör.” Ancak Schwartz, Sandoval’ın “bu sorumluluğu ona yüklememesi” gerektiğini söyleyerek karşılık verdi. Ayrıca Sandoval ile ilişkisi nedeniyle “iptal edildiğinden” tekrar şikayet etti ve Sandoval’ın tek söylediği “sosyal medyadan uzak durmak” oldu.

Bir sonraki sahne Ariana ile olandı. Katie maloney Ve Şeana Shay bu hafta başlarında yayınlandı. Ariana kızlara, Sandoval ve Raquel’in ilk kez Ağustos ayındaki erkekler gecesinden sonra – Ariana’nın köpeği öldükten birkaç gün sonra – öğrendiğini söyledi. Sandoval ve Raquel, Raquel’in arabasında seks yaptı ve “içeri girmek için anahtarı yoktu”, bu yüzden kapı zilini çalmak ve Ariana’nın onu içeri almasına izin vermek zorunda kaldı. Scheana, 1 Mart’tan sonra bunu söylemeye devam etti. WWHL Raquel’le görünüşü, herkes ilişkiyi öğrendiğinde, içinde “çok fazla öfke” vardı. Scheana, NYC’deki otel odasına geri dönmeden önce Raquel’i “çok sert bir şekilde” “ittiğini” söyledi. Açıkçası, Raquel daha sonra Scheana’ya karşı bir yasaklama emri çıkardı ve Scheana’nın onu yumrukladığını iddia etti, ancak Scheana çok uzun tırnakları olduğu ve tam olarak yumruk oluşturamadığı için bunu yapmanın fiziksel olarak imkansız olduğu konusunda ısrar ediyor. Bunun yerine, muhtemelen “onu kaşıdığını” söyledi. Katie ayrıca Schwartz’ın ilişkiyi erkenden bildiğine inandığını çünkü hepsi Ekim 2022’de BravoCon’dayken Katie, TomTom kapşonlu giydiği için Raquel’in “hayranı” olduğu hakkında bir yorum yaptı ve Schwartz, “O benim için orada değil – güven bana.

Daha sonra, James Kennedy Raquel’i aradı onu pisliğe sürükle, ama itirafında, gerçekten kızdığı kişinin gerçekten olmadığını söyledi – onu en çok inciten Sandoval’dı. James, Sandoval’ın arkadaşı ve akıl hocası olduğunu düşündü, ancak şimdi Sandoval onun arkasından iş çevirip eski nişanlısıyla ilişki kurduğuna göre, onların arkadaşlıklarını sürdürmekle ilgilenmiyor. Ve bu duygu, oyuncu kadrosunun çoğu için yaygın görünüyor, ancak buna daha sonra geleceğiz.

Bir sonraki sahnede Sandoval, neden oldukları fırtınanın ortasında birbirlerini rahatlatmak için Raquel’e gitti. İkisi de “zor oldu” dediler, birlikte bir çekim yaptılar ve ardından eldeki konuyu tartışmaya başladılar. Ancak işler çok hızlı bir şekilde çok tuhaflaştı. Önce Sandoval yanlışlıkla Raquel Ariana’yı aradı ve ardından ona ailesinin onu sevdiğini söylediğinde Ariana “Seni seviyorum” dediğini düşündü, bu yüzden “Ben de seni seviyorum” dedi. Ona gerçekte ne söylediğini söyledi ve o utanmış görünüyordu ama ona onu da sevdiğini söyledi ve sonra tekrar sarıldılar. Ayrıca öpüşmek istediklerini de kabul ettiler, ancak etrafta kameralar olduğu için bunu yapmayı reddettiler. “Çok tuhaf,” dedi.

Neden Tom’la birlikte olduğu sorulduğunda, Raquel bir yapımcıya her zaman sevdiği biriyle fiziksel olmak istediğini ve ilişkiye girdiklerinde Sandoval’ı bir arkadaş gibi sevdiğini söyledi, bu yüzden bu doğal hissettirdi. Ve kendisini “durumdan” uzaklaştırması gerektiğini söylerken, Sandoval’ın yanında olmaya “dayanamadı”.

Sandoval ile özel görüşmesinde Raquel, bir gün onun da onu aldatmasından korktuğunu dile getirdi, ancak tek söyleyebildiği, şu anda onunla mutlu olduğu ve geleceği tahmin edemediğiydi. 40 yaşına geldiğinde hayatının sona erdiğini hissettiğini, ancak onunla bir araya gelmenin, “en iyi günleri” geride kalmamış gibi yeniden yaşadığını hissettirdiğini söyledi. İkisi de bir araya gelme şekillerinden pişmanlık duyduklarını kabul ettiler ve yapabilselerdi her şeyi yeniden yapacaklarını söylediler, ama belli ki gerçek bu değil.

Tom Sandoval, "Miami Kızı" İlişkisini Onayladı ve Hile - Hollywood Life
(Bravo)

Olayın ardından Raquel telefonunu kapattı ve haftalarca ne görüldü ne de kendisinden haber alındı.

Kristen Doute ayrıca gösteriye geri döndü ve Ariana ile geçmişte birbirlerini incittikleri için özür diledikleri sevimli ama kısa bir sahne vardı. Sonra arka bahçede bir şeyler yaktılar ve kristallerle oynadılar. Katie ayrıca Schwartz’la buluştu ve ilişkiyi gerçekten ne zaman öğrendiğini öğrenmeye çalıştı, ancak herkes öğrenene kadar pek bir şey bilmediğini söyledi.

Daha sonra Ariana ve Sandoval’ın kendi sahneleri oldu. Lisa vander pompası Villa Rosa’da. Ariana’nın sahnesi sırasında ağladı ve Tom’u “çok özlediğini” söyledi, ancak LVP ona bunun diğer tarafında onun için daha iyi bir şey olduğunu söyledi. Sonra Sandoval, onun evine gittiğinde, Ariana ile bir daha asla konuşamayacağını anlayınca nefesi kesildi. LVP ona kendini toparlamasını söyledi ve onu iyileşmeye çağırdı. “Sen kötü bir insan değilsin – sadece kötü bir şey yaptın. Bunu bildiğinden emin ol,” dedi ona.

Sonra, bir kızlar gecesinde, Schwartz Ariana’dan özür dilemek için ortaya çıktı. Ve onun söylemek istediklerine açıkken, Sandoval ile ortak arkadaş sahibi olmayı reddettiği için artık onunla arkadaş olamayacağını söyledi.

Finalin son sahnesinde Sandoval, özür turunda son bir durak için Scheana’ya gitti. Görünüşe göre, başlangıçta ilişki hakkında (kamera dışında) ona saldırdığında ona saygısızlık etti. WWHL, bu yüzden işleri düzeltmek istedi. Ancak ilgilenmedi. Ariana’ya yaptıkları yüzünden onunla arkadaş olamayacağını söyledi – aslında onun hiç arkadaşı olmayı hak etmediğini söyledi. Ancak bunu netleştirmeden önce, ilişkisi hakkında sorular sordu ve Ariana ile kendisinin yıllardır sorunları olduğunu tekrar söyledi. Geçmişte ondan ayrılmaya çalıştığında Ariana’nın “kendini öldürmekle tehdit ettiğini” iddia etti. Ancak Scheana, Ariana’yı iyi arkadaşıyla aldatması için bunun bir mazeret olmadığını söyledi. Scheana, Tom’a geçmişte onu savunduğunu söyledi – özellikle 2014’te “Miami Girl” ile çıktığına dair söylentiler varken. [that rumor] doğruydu”, ama yine de onu savundu – ancak, daha fazla bir şey söyleyemeden, Sandoval ilişkiyi onaylayarak araya girdi. Şaşkın bir Scheana’ya “Ariana bu konudaki gerçeği her zaman biliyordu,” dedi.

“Miami Girl’den başka, [Raquel] Ariana’yı ilk kez aldattın mı? diye sordu ve Sandoval, “Bir kez daha vardı” dedi. Scheana yine sarsıldı. Rastgele biri olup olmadığını sordu ve Sandoval önce evet dedi ama sonra rastgele biri olmadığını söyleyerek kendini düzeltti. Ancak kimliklerini açıklamayı reddetti. “Bu adil değil. Buna girmeyeceğim,” dedi ve Scheana, “Sen hastasın” diye yanıtladı. Sandoval’ın Ariana’yı aldattığı diğer kişi eski rol arkadaşları olabilir mi? Billie Leekime söylendiği ile bağladım geçmişte ve yakın zamanda gömleksiz takılırken? Bunu sadece zaman gösterecek, ancak dizinin on sezonunu izlerken öğrendiğimize göre Vanderpump Kurallarısırlar her zaman gün ışığına çıkmanın bir yolunu bulur.

Daha fazla istemek? bu Vanderpump Kuralları üç bölümlük yeniden birleşme, 24 Mayıs Çarşamba günü saat 21:00’de Bravo’da başlayacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/vanderpump-rules-tom-sandoval-confirms-miami-girl-hookup-cheating/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir