Tom Sandoval Flört Etkileyen Karlee Hale: Rapor – Hollywood Life


Tom Sandoval


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu

Tom Sandoval ikisinden de devam etmiş olabilir Ariana Madix Ve Raquel Leviss. 39 yaşındaki Vanderpump Kuralları yıldız, Teksas merkezli etkileyici ile bir randevu gibi görünen bir şeyde tespit edildi. Karlee Hale elde edilen bir fotoğrafta ABD Güneşi 22 Mayıs Pazartesi günü izlenebilir Burada. Satış noktası, Tom’un Karlee ile “son birkaç hafta içinde Austin, Teksas’ta en az iki kez” görüldüğünü ve kesinlikle “çıktıklarını” söyledi.

Ayrıca, adlı bir TikToker Sarah Koefod Tom ve Karlee’nin randevusundan çektiğini iddia ettiği bir videodan fotoğraflar ve ekran görüntüleri paylaştı. Geçen hafta yayınlanan videoda, “Dün gece aslında yaşadığım yer olan Austin, Teksas’taydım ve Tom’u gizemli bir kadınla gördüm” dedi. Kendisinin ve arkadaşının, söylentilere göre çifti gördükleri Austin Proper’a gittiklerini kaydetti. Bir noktada, Tom’un bara gittiğini ve çektiği fotoğraflardan birinde Karlee’nin yanında oturan pomeranyanı mutlaka not ettiğini söyledi. Sarah daha sonra Karlee’nin sözde Instagram Hikayesinin bir ekran görüntüsünü göstererek köpeğinin bir resmini yanında yere koyduğunu gösterdi.

Tom Sandoval
Tom Sandoval, 2022 MTV Film ve TV Ödülleri’nde poz veriyor: Senaryosuz (Fotoğraf: Elizabeth Goodenough/Everett Koleksiyonu)

Tom, Los Angeles’ta yerleşik olmasına rağmen, grubu, Tom Sandoval ve EN ÇOK Ekstralar, aşağıdaki resimde gösterildiği gibi 12 Mayıs’ta Houston’da performans sergiliyordu. Ayrıca, bir Bravo hayran hesabı, 20 Mayıs’ta Tom ve Karlee’nin sözde aynı odada olduğu fotoğrafları paylaştı. Burada) ve o hafta üçüncü kez birlikte görüldüklerini iddia etti.

Schwartz & Sandy’nin ortak sahibi ve etkileyicisi hakkındaki birkaç haber, 28 yaşındaki Tom ve Raquel’in Mart başında ilişkilerinin ortaya çıkmasının ardından yollarına ayrıldığının bildirilmesinden birkaç gün sonra geldi. “Raquel bayıldı. Bir kaynak, Sandoval’ın ona göre olmadığını söyledi. Altıncı Sayfa.

Tom ve Raquel, ilişki haberi çıktıktan sonra birlikte görüldü – merakla beklenen olayın gerçekleştiği stüdyo dışında birlikte vakit geçirmek de dahil. Vanderpump Kuralları 10. sezon buluşması çekildi. Ancak, Raquel harici doğrulama ihtiyacını giderme sözünü yerine getirmeye çalışırken bir kurumda terapi ararken Tom, Nisan ayında Coachella’ya tek başına gitti. Bu yazının yazıldığı sırada Raquel’in akıl hastanesinde kalıp kalmadığı belli değil.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/tom-sandoval-dating-influencer-karlee-hale/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir