Tom Pelphrey Kimdir? Kaley Cuoco ile ‘Ozark’ Starına Dair 5 Şey – Hollywood Life


tom pelphrey


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stephen Lovekin/Shutterstock

Aşk havadır! Tom Pelphrey flört ettiğini açıkladı Kaley Cuoco 3 Mayıs Salı günü yeni bir Instagram gönderisinde. Ozark 39 yaşındaki yıldız, 36 yaşındaki aktrisle birlikte çektikleri ve birbirlerine yakın oldukları bir çift Polaroid özçekimi yayınladı. Gönderiye uzun bir alıntı ekledi ve bunu “31/31/04 Noah’ın Duvarı”na aktardı. Çift, yeni PDA fotoğraflarında süper tatlı görünüyordu. Burada Tom hakkında daha fazla bilgi edinin!

Tom Pelphrey Kimdir? Kaley Cuoco ile 'Ozark' Starına Dair 5 Şey – Hollywood Life
Tom, 2020’den beri ‘Ozark’ta rol aldı. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

1. Tom bir aktör

Yeni kız arkadaşı gibi Tom da birçok dizi ve filmde rol aldı. Şimdiye kadarki en belirgin rolü, hit Netflix dizisinde Ben Davis oldu. Ozark. Ondan başka Ozark, Tom son zamanlarda birlikte rol aldı Josh Brolin yeni seride Dış bankalar. Ayrıca dizilerde önemli roller aldı. ölüm perisi ve Demir yumruk, ve eleştirmenlerce beğenilen filmde Joe Mankiewicz’i canlandırdı adam, başına IMDb.

2. Kariyerine pembe dizilerde başladı

Birçok hayranının ekranına giderken Ozark ve bir dizi diğer son rolleri, Tom’un kariyeri çok farklı bir başlangıç ​​yaptı. Bugüne kadarki en eski ve en uzun soluklu bölümlerinden biri CBS pembe dizisindeydi. Yol gösterici bir ışık, Jonathan Randall olarak. 2003 yılında dizide ilk kez boy göstermiş ve 2009 yılına kadar dizide rol almaya devam etmiştir. Yol gösterici bir ışık, uzun süredir devam eden dizide Mick Dante olarak kısa bir süre kaldı Dünya dönerken.

3. Eski sevgilisi bir Marvel yıldızı

Kaley ile çıkmadan önce Tom’un onunla bir ilişkisi vardı. Jamie Alexander, 38, 2018’den 2020’ye, başına Sadece jared. Tom gibi Jaimie de çok sayıda popüler dizi ve filmde rol aldı, ancak belki de bugüne kadarki en büyük rolü Marvel Sinematik Evreninde Lady Sif’i oynamaktı. O ortaya çıkarken SHIELD Ajanları ve LokiJaimie her ikisinde de karakter olarak rol aldı Thor ve Thor: Karanlık Dünya, ve yakında görünmesi bekleniyor Thor: Aşk Ve Gök Gürültüsü, başına IMDb.

Tom Pelphrey Kimdir? Kaley Cuoco ile 'Ozark' Starına Dair 5 Şey – Hollywood Life
Kaley ve Tom tatlı Instagram gönderilerinde çıktıklarını açıkladılar. (Stephen Lovekin/Shutterstock / Matt Baron/Shutterstock)

4. New Jersey’li

Tom büyük bir yıldız olmadan önce, baştan sona bir Jersey çocuğuydu. Garden State’de doğup büyümenin yanı sıra, yıldız ayrıca Jersey’deki Rutgers Üniversitesi’nden Mason Gross Sanat Okulu aracılığıyla Güzel Sanatlar Lisans derecesini aldı. Jersey’de büyümüş olsa da, Tom oyunculuk yeteneklerini de okuyarak genişletti. William Shakespeare’in Londra’daki Globe Theatre’da çalışıyor Güneş.

5. Süper tatlı bir köpeği var

Tom’un Instagram’ının çoğu projelerinden fotoğraflar ve fotoğraflar koymaya adanmış olsa da, hayranlarına dış mekan sevgisine bir bakış atıyor ara sıra. Tom, oyunculuk çalışmalarının dışında köpekleriyle de hava atıyor. Mavi onun üstünde Instagram. “Mavi” lakabını taktığını sevimli bir şekilde gösterdi.Blueb’ler.” Blue dışında, Tom ara sıra geçmişteki köpeğinin fotoğraflarını yayınlar. saşaaynı cins gibi görünüyor.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-tom-pelphrey-4725334/

Yorum yapın