Tom Mann’in Nişanlısının Babası ve Kardeşleri Ölümü Üzerine Konuştu


Dani Hampsonailesi onun mirasını onurlandırıyor.

34 yaşındaki PR yöneticisi, evlenmesi gereken gün olan 18 Haziran’da vefat etti. X faktörü şap Tom Mann. Vefatının ardından sevenleri, onu anmak için sosyal medyaya yöneldi.

Dani’nin babası, Martin Hampson, “sevgili” kızının anısına yürekten bir mesaj kaleme aldı. “Ailemizin atan kalbi, sevgi dolu, başarılı, her zaman herkesi kendi önüne koyan zeki kızdı” diye yazdı. 21 Haziran gönderisi“ve sonuç olarak herkes tarafından sevildi.”

Ailenin “yıkılmış ve kalbi kırık” olduğunu paylaşarak, “İnsanlar acının zamanla hafifleyeceğini söylüyor ama şu anki haliyle kırıldık” dedi.

“Danielle, seni sonsuza kadar seveceğiz” diye ekledi.

Bu arada, Dani’nin baldızı Helena SmithDani ve Tom’un doğum gününe denk gelen doğum günü, onun “özverisizliğini” övdü ve “hem Tom’la hem de Tom’la yaşamak için çok fazla hayatı kaldığı için yas tuttu. yay,” şarkıcı ile 8 aylık oğlu.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335325/father-and-siblings-of-tom-mann-s-fiancee-speak-out-on-her-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel