Tom Holland ve Zendaya Kahvede El Ele Tutuştu Tarih: Fotoğraflar – Hollywood Life


Tom Holland ve Zendaya Kahvede El Ele Tutuştu Tarih: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Eric Charbonneau/Shutterstock

Zendaya ve Tom Hollanda 3 Eylül Cumartesi günü bir kez daha sıradan bir randevuda görüldükleri için romantizmi son zamanlarda çok daha fazla halka açık hale geldi. bu öfori yıldız ve o Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok Her ikisi de 26 yaşında olan yardımcı yıldız, son zamanlarda doğum gününü kutlarken çok eğlendi ve şimdi fotoğraflarda görüldüğü gibi birlikte biraz boş zaman geçiriyor gibi görünüyor burada. Tom bir tişört, kot pantolon ve beyzbol şapkası ile takım elbisesini takip ederken Zendaya, boynuna sardığı bir eşarp ile bir tişört ve jean ile gündelik bir şekilde giydi. Çift, Big Apple sokaklarında dolaşırken biraz kahve aldı ve el ele tutuştu.

Tom Holland ve Zendaya Kahvede El Ele Tutuştu Tarih: Fotoğraflar – Hollywood Life
Tom Holland ve Zendaya Eylül 2022’de bir kahve randevusunda görüntülendi. (Eric Charbonneau/Shutterstock)

Eğlenceli gezi, Macaristan’ın başkentinin turistik yerlerini gezmek için scooter’larda dolaşırken görüldükten sadece birkaç hafta sonra geldi. Her zamanki gibi güzellik saçan Zendaya, Tom’un çizgili gömleği ve siyah şortuyla her zamanki gibi yakışıklı görünürken, beyaz kolsuz bluz ve gri şortla şık ve rahat tuttu.

Çift, herkesin bildiği gibi özel olsa da, birkaç hafta önce Big Apple’da birlikte bir şeyler alırken yakalandılar. Sevilen çift, bir kez daha çok sade kıyafetleriyle muhteşem görünüyordu. New York City gezisi için onlara katılan Tom’un erkek kardeşi, Harry Hollanda23. Müthiş görünen üçlü, restorandan çıkarken gülümsüyordu, görünüşe göre uzak bir yerde birlikte yemeğin tadını çıkarıyorlardı.

Zendaya ve Tom, 2017’de Marvel serisinde ilk kez birlikte rol aldıklarında bir ilişki söylentileri kaynamaya başladığından beri, tomurcuklanan romantizmlerini çoğunlukla kendilerine sakladılar. Çift, ateşe yakıt eklemekten kaçındı. yıllar. Yani, Temmuz 2021’de Los Angeles’ta öpüşürken fotoğraflanana kadar, hayranların inkar edilemez kanıt karşısında çıldırmasına neden oldu! İkilinin birlikte rol alacakları ilk duyurulduğundan beri kargoya veren stanlar için oldukça hoş bir sürpriz oldu!

Dünyanın dört bir yanında yaşananlar su yüzüne çıktığında, çift arasında bir süredir bir şeylerin gelişmekte olduğu açıktı. Çiftin bu konuda ağzı sıkı olduğu için tam olarak ne kadar süreceği hala bir sır. Tom, röportajlarda onun hakkında fışkırırken, Zendaya’nın sosyal medyasına sık sık cilveli yorumlar bıraktığından, hayranlar hala burada ve orada aşk ilişkilerinden küçük parçalar alıyorlar. Hatta Tom’un onu sette ziyaret ettiğini bile açıkladı. öfori Yakın tarihli bir röportajda “bu sezon en az 30 kez”. “Bütün sezon boyunca beni destekledi” diye açıkladı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/04/tom-holland-zendaya-hold-hands-coffee-date-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir