Tom Hanks Guardians Game’de ‘Castaway’ Wilson Voleybolunu Kullanıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Tom Hanks Guardians Game'de 'Castaway' Wilson Voleybolunu Kullanıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Marta Perez/EPA-EFE/Shutterstock

Tom Hanks ve Voleybol Wilson yeniden bir araya geldi. 65 yaşındaki ikonik ortaya çıktı Issız adada mahsur kalmak 15 Nisan Cuma günü San Francisco Giants ve Cleveland Guardians maçından önceki törensel ilk adımı atmak için 2000 filminden bir destek. kırmızı boyalı yüz – ama ne yazık ki rüzgar Wilson’ın orada onunla kalmasını zorlaştırdı.

Tom Hanks Guardians Game'de 'Castaway' Wilson Voleybolunu Kullanıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
Tom Hanks, 15 Nisan Giants and Guardians maçında ‘Castaway’den voleybolcu Wilson ile birlikte görülüyor. (Aaron Josefczyk/UPI/Shutterstock)

Top, Tom’un karakteri Chuck Nolan, FedEx Executive, bir uçak kazasından sağ çıktığında, klasik 2000 filminde aşağı yukarı bir karakterdi. Nolan daha sonra Pasifik Okyanusu’ndaki ıssız bir adada hayatta kalır ve burada dört yıl boyunca tek başına yaşar, çünkü Wilson insan bağlantısı ihtiyacını temsil eder. Sonunda bir sal inşa etmeyi içeren eve dönmek için bir plan bulduktan sonra, Wilson okyanusa düşer ve ne yazık ki yüzerek uzaklaşır. Nolan, Memphis, Tennessee’ye döndüğünde, ölü ilan edildiğini ve kız arkadaşı Kelly’nin (helen avı) Jerry Lovett ile devam etti (Chris Noth).

Tom Hanks Guardians Game'de 'Castaway' Wilson Voleybolunu Kullanıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life
‘Castaway’deki voleybolcu Wilson. (Everett Koleksiyonu)

Özellikle, Tom 2001’deki rolüyle En İyi Erkek Oyuncu kategorisinde Oscar’a aday gösterildi – ancak kaybetti Russell Crowe içinde gladyatör. Dört çocuk babası, daha önce voleybolla çalışmanın onun için bir oyun değiştirici olduğunu kabul etti – hatta Wilson’ın “diyaloğunu” kafasında duyduğunu bile ortaya koydu.

“Evet, Wilson doğduğunda onunla diyalog kurdum ve onun konuşmasını -kafamda duydum” dedi Tom. Haftalık eğlence yıllar sonra. “Çıldırdım çünkü hiç boş günüm olmadı…. Hiçbir şey için kameradan ayrılmadım. Filmin tamamı nokta atışıydı. ‘Eylem’ ve ‘kes’ duyduğumu bile hatırlamıyorum. Sen sadece kadrajın içinde dolaşıp dışarı çıkmayı seviyorsun ve biz de filmi böyle çektik” dedi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/15/tom-hanks-castaway-wilson-volleyball-guardians-game-photos/

Yorum yapın