Tom Felton ve Jason Isaacs, Bir Malfoy Ailesi Daha Bir Araya Geldi


Büyücülük dünyasının ötesine bağlı.

Jason Isaacs eski ekrandaki oğlunu desteklemek için çıktı Tom Felton West Ed oyununda oynadığı gibi 2:22 Bir Hayalet Hikayesi.

“Oğlumun bugün sahneye komuta ettiğini, kalpleri kırdığını ve pantolonları doldurduğunu görmek, seyircilerle birlikte çok gururlu ve heyecanlı.” Jason 3 Eylül’de Instagram’da yazdı, Londra’daki Criterion Theatre’daki gecesinden birkaç fotoğrafla birlikte. “Aynı derecede ürkütücü, müzik kaydediyor ve çıkacak bir kitabı da var. Çöpleri doğru günde çıkarırsam (ki bu pek sık olmaz). Onu sevmeseydim ondan nefret ederdim.”

“Bu tam bir bronz ten rengi. Ben trumpilis’e yakalanmadım” diye ekledi.

Fotoğraflar arasında 59 yaşındaki Jason ve 34 yaşındaki Tom, #WayBeyondTheWandNow ve #MalfoyManner hashtag’lerini içeren iç açıcı bir selfie için poz verdi.

İkili, sekizinci yüzyılda Slytherin Evi’nden Draco ve Lucius Malfoy olarak birlikte başladılar. Harry Potter2001’den 2011’e kadar olan filmler.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1344847/harry-potter-s-tom-felton-and-jason-isaacs-have-another-malfoy-family-reunion?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir