Tom Felton, Josh Gad ve Daha Fazla Yıldız Kraliçe Elizabeth’in Cenazesini İzle – Hollywood Life


kraliçe ikinci Elizabeth


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Stuart Wallace/Shutterstock

Hayatın her kesiminden insanlar onurlandırıldı kraliçe ikinci Elizabeth onun ölümünden beri. 19 Eylül 2022 Pazartesi günü hükümdarın defnedilmesini izleyen dünya çapındaki ünlüler duygulandı. İngiltere’den ve ötesinden yıldızlar cenaze töreni sırasında anılarını internette paylaştılar.

tom keçe
‘Harry Potter’ şöhretinden Tom Felton, İngiliz olmaktan ‘gurur duyduğunu’ söyledi. (Instagram)

Harry Potter’ın Tom Felton ödenen haraç Instagram’da Kraliçe’ye. Hükümdarın son portresinin bir resmini paylaştı ve şunları yazdı: Örneğiniz, hizmet göreviniz ve hayvan sevginiz için teşekkür ederiz. Kendime İngiliz demekten son derece gurur duyuyorum. Teşekkürler hanımefendi – iyi dinlenin.”

Kraliçeyi onurlandıran başka bir İngiliz Ted Lasso’nun Hannah Waddingham. Gönderme genç fotoğraf İngiliz kraliçesi hakkında şunları söyledi: “Binançsız hizmetiniz için teşekkür ederim hanımefendi. Nazik geçişinizden iki gün önce, sonuna kadar onurlandırılan, asla istemediğiniz bir rol. Sevdiklerinle sonsuz huzur içinde yatsın.” Egemenlikle ilgili olarak, “Yaşasın Kral” yazdı.

Josh Gad yardım edemedim ama duygulanmak hizmeti çevrimiçi izlerken. Kraliçeyi öğrendikten sonra kişisel kavalcıher sabah onu uyandırmakla görevlendirildi, üç gözyaşı emojisi ile “Tamam, Gayda beni yakaladı” tweetini attı.

Robin Roberts Kraliçe II. Elizabeth’in First Lady ile buluşmasını hatırladı Laura Bush’un Robin, Kraliçe’nin 1953’teki taç giyme törenine katılmasının kendi büyükannesi için ne kadar önemli olduğunu anlattıktan sonra, hükümdarla özel bir anı paylaştığını söyledi. “O mavi gözler sana kilitleniyor ve dünyada önemli olan hiçbir şey yok,” diye hatırladı ve daha sonra ekledi, “Seni çok rahatlatıyor.”

Kraliçe’nin cenazesi, 8 Eylül 2022’de ölümünden 11 gün sonra gerçekleşti. Kral III. Charles ve ailesi, Kraliçe’nin tabutunu Westminster Hall’dan Westminster Abbey şapeline kadar takip ederken hüzünlüydüler. Yeni hükümdar ile karısı oldu Camilla, Kraliçe Consort ve oğulları Prens William ve Prens Harry, ve eşleri Catherine, Galler Prensesi, ve Meghan Markle. Ayrıca Kraliçe’nin diğer çocukları da vardı – Prenses Anne, Prens Andrew ve Prens edwardaileleri ile birlikte.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/star-watch-queen-elizabeth-funeral/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir