Tom Cruise ve Nicole Kidman’ın Kızı Isabella Rocks ‘Top Gun’ Gömleği – Hollywood Life


Tom Cruise ve Nicole Kidman'ın Kızı Isabella Rocks 'Top Gun' Gömleği – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Isabella Kidman Seyir babasını temsil ediyor! 29 yaşındaki kızı Tom Cruise ve Nicole Kidman Salı günü Londra’da sallanırken eşyalarını çaldırdı. Süper silah T-shirt, nam-ı diğer 1986’da babasının rol aldığı aksiyon dolu film. Görünümü büyük boy bir kot ceket, siyah kot pantolon, siyah savaş botları ve beyaz bir beyzbol şapkası ile eşleştirdi. bu genç sanatçı ayrıca babasının Lt. Pete “Maverick” Mitchell’ini ya da belki de çevredeki en havalı pilotu (yakında geri dönüş yapacak olan) anımsatan bazı koyu renkli tonları salladı. Süper silah: başına buyruk!)

Isabella Seyir
Isabella Cruise Londra’da (Shutterstock).

Tom ve Nicole, 90’larda on yıllık evlilikleri sırasında Isabella’yı (ve oğulları Connor’ı) evlat edindiler. 22 Aralık 1992’de dünyaya gelen Isabella, gündemden uzak bir yaşam tarzı benimseyerek babasının kitabından bir sayfa kopardı, ancak geçtiğimiz günlerde 25 Ağustos 2021’de bir selfie ile sosyal medyada yeniden ortaya çıktı ve hayranları çıldırdı. Yeni fotoğraf, yüzünün çevrimiçi bir fotoğrafını en son paylaştığından dört ay sonra geldi, bu yüzden takipçileri onun yeni bir fotoğrafını paylaştığını görmekten çok mutlu oldu.

Bella geçtiğimiz sonbaharda 24 Eylül’de boynunda beyaz bir grafik üst ve kırmızı bandana takarken bir selfie içinde poz vererek Instagram takipçilerine nadir görülen bir bakış attı. Omuz hizasındaki koyu kırmızı dalgalı buklelerinin üzerine de bol kırmızı örgü bir şapka taktı ve bir burun halkası ve üst kolundaki dövmeyi gösterdi.

Güzel, fotoğrafa sadece kovboy şapkası takan bir emoji ile başlık verdi ancak birçok iltifat içeren çok sayıda yanıt aldı. Bir takipçisi “Saç kesimi sansasyonel Bella 💥👏🧡🧡🧡” yazdı, bir takipçisi ona “güzel kız” dedi. Bir üçüncüsü de saçını “sevimli” olarak nitelendirdi ve dördüncüsü “parlak teni” hakkında yorum yaptı. Diğerleri onun “şık” kıyafeti hakkında yorum yaptı.

Isabella son selfiesinden önce paylaştı siyah beyaz bir fotoğraf Kendini bir ceket ve atkı içinde toplamıştı ve dışarıda karlı bir alana benzeyen bir yerde duruyordu. Ayrıca örgü bir şapka taktı ve kameraya ciddi bir bakış attı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/12/tom-cruise-nicole-kidman-daughter-isabella-top-gun-shirt-photo/

Yorum yapın