Tom Cruise ‘Top Gun: Maverick’ Prömiyerinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Tom Cruise


Galeriyi görüntüle

Tom Cruise 4 Mayıs’ta şık bir şekilde geldi Top Gun: Maverick Dünya galası! 59 yaşındaki aktör, San Diego, California’daki USS Midway’e bir helikopterle indi. Top Gun: Maverick logo. Şık görünümlü siyah bir takım elbise, uyumlu bir yelek ve siyah elbise ayakkabılarıyla kırmızı halıda poz verdiği kadar yakışıklı görünüyordu. Beyaz bir gömlek ve gri bir kravat görünümünü tamamlıyordu.

Tom Cruise Top Gun Prömiyeri
Tom Cruise, 4 Mayıs 2022’de ‘Top Gun: Maverick’ galasına geliyor (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Ve eğer hakkında bir şeyler duyuyormuşsun gibi görünüyorsa Süper silah bir süreliğine, çünkü sahipsin. Film, başrolde mil veznedar35, Jennifer Connelly51, Jon Hamm51, Glen Powell33, lewis pulman29, Ed Harris71 ve Val Kilmer, 62, 2018 ve 2019 arasında çekildi. 24 Haziran 2020’deki orijinal prömiyer tarihi, koronavirüs pandemisi nedeniyle dört kez ertelendi. Film, 27 Mayıs’ta halk için sinemalarda gösterime girecek.

Top Gun: Maverick orijinal 1986’nın uzun zamandır beklenen devamı Süper silah film. Tom, ikonik Kaptan Pete “Maverick” Mitchell rolünü, Maverick’in rakibi Komutan Tom “Iceman” Kazansky olarak geri dönecek Val Kilmer ile birlikte yeniden oynayacak. Görünüşe göre, Tom’un Val’in devam filmi için geri gelmesini sağlamak için büyük bir yardım eli vardı. “Val’i almalıyız, onu geri almalıyız” dedi. Onu filmde almalıyız” filmin yönetmeni, Jerry Bruckheimer, 61, anlattı İnsanlar Ağustos 2021’de. “O itici güçtü. Hepimiz onu istedik, ama Tom gerçekten bir tane daha yapacaksa bunda kararlıydı. Süper silahVal’in içinde olması gerekiyordu.”

Tom Cruise Top Gun Maverick Premiere
Tom Cruise, San Diego, California’daki ‘Top Gun: Maverick’ galasına helikopterle giriyor (Fotoğraf: Matt Baron/Shutterstock)

Bu arada filmde Vice’ı oynayan Jon, hayranları için beklemeye değeceğini söyledi. “Bu, sinemalarda görmek isteyeceğiniz bir film. Hepimizin üzerinde olduğu birkaç yıllık aradan sonra sinemalara tekrar hoş geldin gibi geliyor” dedi. Bu gece eğlence. “Bence insanlar bunu sinemalarda izlemeye başladıklarında, büyük ve yüksek sesle gördüklerinde ve bunun nasıl bir deneyim olduğunu anladıklarında, son iki yılı unutacaklar.”

Prömiyer, Tom’un filmin son bölümünü çekerken Güney Afrika’da görülmesinden haftalar sonra geldi. İmkansız görevaslen 1996’da rol aldığı . Fotoğrafları, orijinali çekerken olduğu gibi görünüyordu. Süper silah ona filmin tema şarkısını söyleyen hayranlara gülümsediğini ve alkışladığını gösterdi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/04/tom-cruise-top-gun-maverick-premiere-photos/

Yorum yapın