Tom Cruise, Robert Downey Jr. İle Demir Adam Rolü Söylentisine Tepki Verdi – Hollywood Life


Tom Cruise, Robert Downey Jr. İle Demir Adam Rolü Söylentisine Tepki Verdi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Shutterstock/SplashNews

Neredeyse misyon Iron Man’den başka birinin oynadığını hayal etmek imkansız. Robert Downey jr. Ve Tom Cruise yakın zamanda anlaştık! Tom’un, Robert’ın 10 Marvel filminde ustaca oynadığı playboy milyarder/süper kahraman Tony Stark rolüne talip olduğuna dair yıllarca süren söylentilerin ardından, The Top Gun: Maverick star sonunda bu fikri bir kenara bıraktı. 60 yaşındaki Tom, “Yakın değil,” dedi Faz Sıfır 22 Şubat’ta. “Robert Downey Jr.’ı seviyorum ve bu rolü oynayacak başka birini hayal edemiyorum ve bence bu onun için mükemmel.”

Daha da iyisi, Tom gelecekte bir süper kahramanı oynama konusundaki düşüncelerini açıkladı, görünüşe göre Oscar kazananları da dahil olmak üzere Hollywood’un ağır hitlerinin çoğu şimdiye kadar bir çift tayt ve bot giymiş gibi görünüyor. Ve görünüşe göre Tom muhtemelen prestijli gruba katılabilir. “Bir filme bakıyorum ve düşünüyorum, bilirsiniz, hiçbir şeyi göz ardı etmiyorum. “Hikaye nedir? Karakter nedir?” açıkladı.

Elbette, Tom’un projelerle dolu bir dans kartı olduğu için bir çizgi roman karakterini canlandıracak zamanı olmayabilir. Takip etme Top Gun: Maverick’in Geçen yaz gişe rekorları kıran oyuncu, son rötuşları yaptı. İmkansız görev. Her zamanki gibi Tom, önceki birçok yapımda yaptığı gibi kendi dublörlüklerini yapıyordu. Misyon: İmkansız 7Temmuz 2023’te vizyona girmesi planlanan ve başrolde eski kız arkadaşı olduğu söyleniyor. Hayley Atwell, Rebecca Ferguson Ve Vanessa Kirby.

Tom Cruise, Robert Downey Jr. İle Demir Adam Rolü Söylentisine Tepki Verdi - Hollywood Life
Tom Cruise, Demir Adam rolünde mi? (Everett)

Ancak serinin 2024’te çıkması planlanan sekizinci bölümü, Tom’un dublörlüğünü bir adım öteye götürmesini sağladı. Bazı üzücü aksiyon sahneleri için antika bir Boeing Stearman uçağını ustalıkla kullanmak için özel uçuş derslerine yatırım yaptı. En iyi haliyle film yapma büyüsü!

Bu arada Tom, oğluyla birlikte nadiren halkın önüne çıktı. Connor, 26, San Francisco’da. Connor’ı eski karısıyla paylaşıyor Nicole Kidman, 1990 ve 2001 yılları arasında evli olduğu eski çift, kızlarını da paylaşıyor. isabella28. Tom ayrıca kızı paylaşıyor Suri15, eski ile Katie Holmes. İkili, altı yıllık evliliğin ardından 2016’da ayrıldı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/25/tom-cruise-iron-man-role-robert-downey-jr/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir