Tom Cruise, James Corden’ı Bazı ‘En İyi’ Dublörlerle Korkutuyor – Hollywood Life


“Saat 04:56 Burbank Havaalanındayım” dedi James Corden 23 Mayıs’ta yayınlanan bölümün başında Geç Geç Gösteri. 43 yaşındaki James, “Buradayım” dedi, “çünkü Tom Cruise benden sabah 5’te onunla buluşmamı istedi ve Tom Cruise aradığında evet demek zorundasın.” Yine de, James sonunda bu aramanın sesli mesaja gitmesine izin vermiş olmayı dilerdi. Günler önce Top Gun: Maverick Sinemalarda gösterime giren 59 yaşındaki Tom, 1986 yapımı orijinal filmin nabzını yükselten devam filmini çekmenin nasıl bir şey olduğunu deneyimleyerek arkadaşına filme kişisel ve benzersiz bir “göz atmaya” karar verdi.

Tom bir HondaJet Elise jetiyle ortaya çıktıktan sonra ikisi çöldeki bir uçak pistine uçar. İndikten sonra Tom, James’e “uçmaya gideceğiz… Süper silah gün.” Tom’un kendisini “yetmiş yıllık bir uçakta” uçurmak istediğini anlayan James, kaçmaya karar verir. Ancak, James’in kaçabileceği hiçbir yer yok.

Tom Cruise, James Corden'ı Bazı 'En İyi' Dublörlerle Korkutuyor – Hollywood Life

Tom kameraya “James bunu yaptığı için çok heyecanlıyım” diyor. “Sorduğum ilk gece programı o muydu? Asla. O sadece ilkti, bir tek bir, evet demek için.” Pervaneli uçak için uçuş öncesi güvenlik konuşmasının, Tom’un uçağı nasıl “plop” yapmak için çevireceğini içerdiğini düşünürsek. [James] dışarı”, başkalarının hız ihtiyacını hissetmeyeceği mantıklı. İkinci bir pervaneli uçak bir “köpek dövüşü” için ortaya çıktığında Tom, James’in canlı ışıklarını korkutup kaçırır. zar zor bir dağın kenarını kazıyarak.

James, sağlam bir zemine geri döndüklerinde, “Bunun sizin ‘eğlenceli bir gün’ fikriniz olması, bana insan olarak ne kadar farklı olduğumuzu söylüyor” dedi. Tom arkadaşına “bir sonraki uçağın kliması olduğu” konusunda güvence veriyor. James sadece gözlerinde şokla Tom’a baktı. James, Tom’un bir sonraki uçurmak istediği savaş uçağını gördüğünde, bu şok dehşete dönüşür.

Biraz inandırıcılık sayesinde – “Sen benim Kazımsın.” “Kaz dediğin zaman beni heyecanlandırıyor ve filmin sonunda Goose’un öldüğünü fark ettim.” “Filmin ilk yarısı olan Kaz sensin.” – Tom, James’i uçağa bindirir.

İlk başta, James rahat görünüyor. “Bununla uçuş sırasında bir anlam ifade edebilirim,” diye şaka yapıyor ama Tom motoru çalıştırdığında gülmüyor. “Bu kesinlikle gülünç. Bu yaptığım en aptalca şey,” dedi James, Tom uçurumun kenarını kesmeye çok yaklaşırken. Sonra Tom bir döngü çıkarır. “Seni mutlak piç!” Corden gözlerinde yaşlarla söyledi. James geri kalanı için “düz uçmalarını” önerdiğinde, Tom da aynı fikirde – uçağı baş aşağı çevirerek.

“Seni seviyorum ve aynı zamanda senden nefret ediyorum. Bu kesinlikle rezaletti,” dedi Corden tekrar yere indiklerinde. Tom, James’in “her zaman benim yardımcım olabileceğini” söyledi. “Biliyor musun? Sanırım iyiyim,” dedi James.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/tom-cruise-james-corden-top-gun-late-late-show-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir