Tom Brady Yeniden Çıkıyor 5 Gisele Split’ten Sonra Aylar: Rapor – Hollywood Life


Tom Brady


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Justin Lane/EPA-EFE/Shutterstock

Yeni bir rapora göre, Tom Brady yeniden romantizm için hazır! Başına Altıncı Sayfabir kaynak, 45 yaşındaki eski NFL yıldızının Ekim 2022’de süper modelden ayrılmasından beş ay sonra “ortalıkta dolaştığını” ve “ortalıkta çıktığını” söyledi. Gisele Bündchen. İçeriden biri outlet’e “Alışveriş yapıyor” dedi. “Dışarıda ve etrafta.” HollywoodYaşamı yorum için Tom’un temsilcisine ulaştı, ancak yayınlanma tarihine kadar bir yanıt almadı.

Tom Brady
Tom Brady (Justin Lane/EPA-EFE/Shutterstock)

Bu arada Gisele, modelleme dünyasına büyük bir geri dönüş yaptı ve Jiu Jitsu eğitmeniyle bağlantı kurdu. Joaquim Valente ve Tom’un arkadaşı Jeffrey Soffer boşandığından beri. En son Kosta Rika’da olmak üzere Joaquim’le birden fazla gezisi kaşları kaldırmış olsa da, romantik bir ilişki içinde olup olmadıklarını söylemek zor. Jeffrey’e gelince, bir kaynak sık sık “gizlice” buluştuklarını söyledi. İçeriden biri, “Birkaç aydır birbirlerini görüyorlar ve yaklaşık haftada bir kez gizlice buluşuyorlar” dedi. Günlük mail 16 Mart raporu için.

Gisele, yakın tarihli bir kapak hikayesinde yaygın flört spekülasyonlarına değindi. Gösteriş Fuarı. Yayına Mart 2023 sayısı için “Hepsini tanıdığım için çok minnettarım, çünkü sadece bana ve çocuklarıma yardım etmekle kalmadılar, aynı zamanda harika arkadaşlar oldular ve özellikle Joaquim” dedi. “O bizim öğretmenimiz ve en önemlisi, hayran olduğum ve güvendiğim bir insan. Bu tür bir enerjiye sahip olmak, çocuklarımın bu tür bir enerji etrafında olması çok güzel.”

Ayrıca, Tom’la olan evliliğinin halka açık doğasının aşk dedikodularından oluşan bir girdap yarattığını da kabul etti. Victoria’s Secret ikonu, “Bu noktada maalesef boşandığım için beni herhangi bir şeye bağlamaya çalışacaklarından eminim” dedi.

Üç çocuk babası ve 42 yaşındaki süper model, 13 yıllık evlilik ve iki çocuktan sonra yollarını ayırdı ve boşanma 28 Ekim’de sonuçlandı. 2022’nin başlarında NFL.

Resmi ayrılıktan bu yana, Tom ve Gisele kendilerini çocuklarına etkili ve dostane bir şekilde ortak ebeveynlik yapmaya adadılar. Bünyamin, 13 ve Vivian, 10. Tom, Ekim 2022’de Instagram hikayelerinde yaptığı açıklamada, “Her yönden dünyamızın merkezi olmaya devam edecek güzel ve harika çocuklarla kutsanmış durumdayız.” Hak ettikleri ilgi ve sevgiyi görmelerini sağlamak.” Tom da oğlunu paylaşıyor kriko15, eski ile Bridget Moynahan.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/27/tom-brady-dating-again-report/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir