Tom Brady, Thirst Trap Pic’ten Sonra Daha Fazla İç Çamaşırı Fotoğrafı Çekiyor – Hollywood Life


Tom Brady, Thirst Trap Pic'ten Sonra Daha Fazla İç Çamaşırı Fotoğrafı Çekiyor - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Tom Brady’nin süper model eski karısına parası için koşturuyor! Sirius XM podcast’indeki yeni yorumlarda Hadi gidelim! Tom Brady, Larry Fitzgerald ve Jim Gray ile, üç çocuk babası, 6 Şubat’taki müstehcen “susuzluk tuzağı” özçekimine hitap etti ve “çok fazla” olmasa da daha fazla buharlı enstantanenin yolda olabileceğini ima etti. Tom’un bir çift Brady Brand iç çamaşırı giyerken kasıklarını tuttuğu resim için “Bugün Sevgililer Günü” dedi. “Git biraz al. BradyBrand.com. En sevdiğin iç çamaşırını al. Aslında harikalar. Şu anda onları giyiyorum ve bu fotoğraflardan daha fazlasını paylaşmayacağıma söz veriyorum.”

45 yaşındaki Tom, aynı zamanda “susuzluk tuzağının” ne anlama geldiğinden bile emin olmadığını açıkladı. Brady Marka Instagram Hemen viral olan resmi paylaşmak için hesap. “Bence bu bin yıllık laf kalabalığı,” dedi. “Aslında buna bakmak zorunda kaldım, bu yüzden bunun ne anlama geldiğini tam olarak anlamadım, ama sadece iç çamaşırıyla iyi bir fotoğraf olduğunu düşündüm. Aslında bundan daha fazlası değil.”

Belki de en eğlencelisi, eski Bucs QB’nin hala futbol oynuyor olmasına göre bunu başarmanın “daha kolay” olduğunu kabul etmesiydi. “Ertesi gün soyunma odasına gitmeniz gerekmediğinde bunu yapmak biraz daha kolay, bunu söyleyeceğim” dedi. “Çünkü bunu yapıp soyunma odasına girseydim, bir sürü bok yerdim.”

Tom Brady
Sıçrama Haberleri

Gerçekten de, dostum ve eski takım arkadaşım Rob Gronkowski baştan çıkarıcı çekim hakkında söyleyecek bir şeyleri vardı. Ron, “Doğru yaptığını düşünmüyorum… eli doğru yerde değil,” diye şaka yaptı Ron, onunla konuşurken. ET 7 Şubat’ta. “Biraz örtbas ediyor. Örtünmemen gerekiyor!”

Tüm kariyerini müstehcen “susuzluk tuzağı” fotoğraflarından yapan biri, Tom’un eski karısı, modelidir. Gisele Büdchen42. Tom, 2022’nin başlarında NFL’den emekli olduktan sonra emekli olduktan sonra ikili yollarını ayırdı ve Ekim 2022’de boşanmalarını tamamladı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/13/tom-brady-teases-more-underwear-photos-thirst-trap-pic/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir