Tom Brady, Takım Arkadaşlarına Çığlık Atmanın ‘Daha İyi Günlerinden’ Biri Olmadığını Söylüyor – Hollywood Life


Tom Brady, Takım Arkadaşlarına Çığlık Atmanın 'Daha İyi Günlerinden' Biri Olmadığını Söylüyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Don Wright/AP/Shutterstock

Kameralar arasında gergin bir an yakaladı Tom Brady ve Pazar günkü Pittsburgh Steelers’a yenilme sırasında Tampa Bay Buccaneers hücum hattı. 45 yaşındaki Tom, SiriusXM podcast’inin Pazartesi günkü bölümünde pişman olduğunu söylediği bir şeyi “oynama şeklinizden çok daha iyi” olduklarını söyleyerek takım arkadaşlarına saldırdı. Hadi gidelim! Tom Brady, Larry Fitzgerald ve Jim Gray ile.

“Motivasyon olup olmadığını bilmiyorum,” dedi Tom yan öfke nöbetinden, “ama touchdown’lardan daha çok f-bombalarının olduğu kötü bir gün olduğunu düşünüyorum. Yani, o benim daha iyi günlerimden biri değildi.”

“Ama f-bombaları, o anlarda size göstermekten bir nevi uzak dururlardı ama şimdi dünyanın görmesi gereken bir şey. Demek ki böyle,” diye ekledi Brady. Diğer Bucs’ın şu anda Tom’un “motivasyonunu” nasıl karşıladığı sorulduğunda, Brady takımda her şeyin “her şey yolunda” olduğunu söylüyor. “Biliyor musun, tüm takım arkadaşlarımla harika bir ilişkim olduğunu düşünüyorum ve bunu yapmamın tek sebebinin onları motive etmeye ve bizi daha yüksek bir seviyeye çıkarmaya çalışmak olduğunu biliyorlar. Söylemediğim bir şey değil, bilirsiniz, beklentileri karşıladığımızı ve yapabileceğimiz beklentileri karşıladığımızı hissetmiyorsam, o zaman bu benim işim.”

“Ben oyun kurucuyum,” diye devam etti Tom. “Bunu yapmak için doğru bir müdahale beklemiyorum. Bunu yapmak için geri koşmayı beklemiyorum. Alıcının bunu yapmasını beklemiyorum. Kendimden yapmasını bekliyorum. Grup halinde konuşan, oyunları arayan bendim. İşte benim işim bizi harekete geçirmeye çalışmak ve bizi bir araya getirmeye çalışmak. Ve bunu yapmanın birçok yolu var. Ve bazen bu, çokça yaptığınız bazı olumlu teşviklerdir. Bazen, bilirsiniz, insanlara karşı gelmek ve seviyeyi yükseltmeye çalışmak, aciliyet duygusu ve sesimi yükseltmek ve tüm hücum için farklı bir titreşim yaratmaya çalışmak. Ve nihayetinde yapmaya çalıştığınız şey bu.”

Tom Brady, Takım Arkadaşlarına Çığlık Atmanın 'Daha İyi Günlerinden' Biri Olmadığını Söylüyor – Hollywood Life
16 Ekim NFL maçı sırasında Tom Brady (Don Wright/AP/Shutterstock)

Motivasyon sonuçta boşunaydı. Bucs, devre arasına girerken Steelers 10-6’yı geride bıraktı. Bitiş düdüğü çaldığında, Pittsburgh 20-18 galibiyeti aldı. Brady, oyunu 243 yarda 40’ta 25 pas ve tek bir golle bitirdi. O 14 yarda bir kayıp için iki kez görevden alındı. Yenilgi, Tampa Bay’in dört haftadaki üçüncü kaybıydı.

Sezon, Tom Brady’nin yaklaşan boşanma söylentilerine katlandığı zaman gelir. O ve karısı, Gisele Bündchen, bu sezon emekli olmama kararı üzerine kayalıklarda olduğu bildiriliyor. Steelers maçından önceki Cuma günü Tom, New England Patriots sahibinin düğününe katıldı Robert Kraft Gisele olmadan. Hem Tom hem de Gisele son zamanlarda alyansları olmadan görüntülendi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/18/tom-brady-screaming-teammates-nfl-game-podcast/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir