Tom Brady, Patriots Sahibinin Düğününe Gisele Bundchen Olmadan Katıldı – Hollywood Life


Tom Brady, Patriots Sahibinin Düğününe Gisele Bundchen Olmadan Katıldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

Tom Brady45, son gezisi sırasında bir randevusu yokmuş gibi görünüyordu. Yeni ingiltere yurtseverleri sahip Robert Kraft‘ın düğünü Dana Blumberg Cuma gününde. bu Tampa Körfezi Korsanları oyuncu, eşi olmadan New York, Tribeca’daki Hall des Lumiéres’te gerçekleşen yıldızlarla dolu etkinliğe geldi Gisele Bündchen çünkü her ikisi de son zamanlarda manşetlerde boşandı. Edinilen yeni fotoğraflarda, olay yerindeki araçtan inerken gülümserken moralinin iyi olduğu görüldü. Sayfa Altı.

Ünlü oyun kurucu, düğünde beyaz düğmeli bir üst üzerine siyah bir ceket ve siyah pantolon giydi. İçeriden bir kişi, olayın atmosferi hakkında “Herkes Brady’ye gidiyordu” dedi. Ayrıca diğer büyük isim yıldızlarıyla da zaman geçirdi. Jon Bon Jovi, Michael Rubinve hatta eski Patriots oyun kurucu Drew Bledsoe2001 yılında değiştirdiği kişi, daha fazla bilgi verdi.

Tom Brady, Gisele Bündchen
Tom ve Gisele, Met Gala’da. (Charles Sykes/Invision/AP/Shutterstock)

Tom, Jon, Michael ve Drew’a ek olarak, düğündeki diğer tanıdık yüzlerin de dahil olduğu bildirildi: Elton John, Ed Sheeran, David Zaslav, Roger Goodell, Tommy Hilfiger, Ari Emanuel, Adem Gümüş, Stephen Schwarzman, şeriat kızıltaş, Randy Yosun ve Vince Wilfork. Tom’un görünüşü çok fazla sürpriz olmadı çünkü o ve 81 yaşındaki Robert, Patriots takımdayken altı Super Bowl şampiyonluğu kazandıktan yıllar sonra yakın bir bağ sürdürdüler.

Bununla birlikte, Tom’un Robert’ın düğününde tek başına görünmesi, kendisinin ve Gisele’nin yakında kalıcı bir ayrılmaya yönelebileceğine dair daha fazla spekülasyona neden olur. Sporcuyla 13 yıldır evli olan modelin, profesyonel futbolu bırakmak istememesi nedeniyle ondan boşanmayı düşündüğü bildirildi. Çocukları paylaşan evli çift Bünyamin12 ve Vivian9 yaşındaki bir kaynak, aylarca ayrı yaşadıktan sonra kısa süre önce boşanma avukatları tuttuğunu ve “bölünmenin nelere yol açacağına, kimin ne alacağına ve mali durumun ne olacağına baktığını” söyledi. Sayfa Altı. Raporda ayrıca, ayrı yollarına gitmeleri halinde oğullarının ve kızlarının ortak velayetini paylaşacakları da belirtildi.

Tom Brady
Tom bu yılın başlarında emekli olduğunu duyurdu ama fikrini değiştirdi ve NFL’ye döndü. (Gregory Pace/Shutterstock)

Tom ve Gisele’nin görünüşteki kayalık evliliğinin haberi, Tom’un NFL’den emekli olma konusundaki fikrini değiştirdiğini ve yılın başlarında sporu bıraktığını açıkladıktan sonra Buccaneers’a yeniden katıldığını açıklamasının ardından ilk olarak manşetlere girdi. Bu noktada, Gisele daha önce kocasının evde daha fazla olmasını nasıl dilediğinden bahsetmişti. “Açıkçası endişelerim var – bu çok şiddetli bir spor ve çocuklarım var ve onun daha fazla orada olmasını istiyorum” dedi. Elle dergisinin Ekim 2022 sayısı. “Onunla kesinlikle bu konuşmaları tekrar tekrar yaptım. Ama sonuçta, herkesin işine yarayacak bir karar vermesi gerektiğini hissediyorum. [them]. Onun da sevincini takip etmesi gerekiyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/15/tom-brady-patriots-owner-wedding-alone-photos-gisele-bundchen-divorce/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir