Tom Brady, Patriots Sahibi Robert Kraft’ın Solo Düğününe Katıldı


Evlilikte çekişme söylentileriyle karşı karşıya kalırken, Tom Brady eski bir arkadaşın yeni evliliğini kutluyor, Robert Kraft.

New England Patriots’un sahibi 81 yaşındaki ve Dr. Dana Blumberg, 47, evlendiler ve 14 Ekim’de New York’ta yıldızlarla dolu bir düğün kutlaması yaptılar, temsilcisi E’ye doğruladı! Haberler. Brady, ünlü konuklar arasında yer aldı ve etkinlikte çekilen fotoğraflarda görüldü. Resimde değil: Karısı Gisele Bündchen13 yıllık evliliğin ardından ayrılık dedikodularına konu olan .

Kraft ve Blumberg’in düğününe katılan diğer yıldızlar arasında birkaç Patriots oyuncusu da vardı. Elton John, Ed Sheeranve uysal değirmenhepsine göre, Sayfa Altı. Ayrıca tespit edildi: Jon Bon Jovi, Kenny ChesneyNFL Komiseri Roger GoodellNBA Komiseri Adem Gümüş, Tommy Hilfiger ve NFL yorumcusu El Michaelsbu da çifti karı koca olarak tanıttı.

Sayfa Altı Bir kaynak, düğünün misafirler için sürpriz olduğunu ve üç hafta önce planlandığını söyledi. Outlet, Kraft ve Blumberg’in onları aşağı Manhattan’daki Hall des Lumières’teki bir “Başlama ve Bir Touchdown” partisine davet ettiğini ve şenlikli giyinmelerini söyledi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350657/tom-brady-makes-solo-appearance-at-patriots-owner-robert-kraft-s-star-studded-wedding?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir