Tom Brady, NFL Geleceği Hakkındaki Soruya Birden Çok F-Bombası İle Yanıt Verdi


Tom Brady NFL ile geleceği sorulduğunda sözlerini boşa çıkarmadı.

Podcast sunucusundan sonra jim gri Tampa Bay Buccaneers’ın oyun kurucusu, geçenlerde futbol kariyeri için aklında bir takvim olup olmadığı sorulduğunda, gerçekte nasıl hissettiğini paylaştı.

“Jim, ne yapacağımı bilseydim, çoktan yapardım, tamam mı?” Brady, 23 Ocak’taki bölümde şunları söyledi: Hadi gidelim! Tom Brady, Larry Fitzgerald ve Jim Gray ile dijital ses dosyası. “Her seferinde bir gün alıyorum.”

Gray daha sonra Brady’nin “soru karşısında düşmanlaştığını” belirtti. Yedi kez Super Bowl şampiyonu olan Gray’in lakabıyla oynayarak, “Cızırtılısın, cızırtılısın. Sorduğun için teşekkür ederim. Teşekkürler.”

Yine de Gray ikna olmuş görünmüyordu, şakayla karşılık verdi, “Anlayabilirim.”

Brady ve Bucs, 16 Ocak’ta Dallas Cowboys’a kaybettikten sonra playofflardan elendi.

Futbol sezonunun sonu, 15 yaşındaki oğlu da dahil olmak üzere ailesiyle daha fazla zaman geçirmek anlamına geliyor. krikoeski sevgilisiyle paylaştığı Bridget Moynahanve çocuklar Bünyamin13 ve Vivian10, eski karısıyla Gisele Bündchen. Ancak Brady bu dinlenme süresi boyunca hala topu atıyor mu?

Sporcu, “Aman Tanrım, bunu düşündüm. Maalesef hayır,” dedi. “Çocuklarım ve ailemle pek çok şey yaptım ve kendimi toparlamaya çalıştım. Çoğu futbolcunun uzun bir sezonun sonunda yaptığı gibi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362508/tom-brady-responds-to-question-about-his-nfl-future-with-multiple-f-bombs?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir