Tom Brady Neden Sosyal Medya Yorumlarını Görmezden Geliyor?


için toplanmak isteyeceksiniz Tom Bradytavsiyesi.

O ve karısı söylentileri arasında Gisele BundcheTampa Bay Buccaneers oyun kurucusu sosyal medyaya yaklaşımını açıkladı.

Altı kez Super Bowl şampiyonu, Sirius XM podcast’inin 17 Ekim’deki bölümünde, “Bence mesele, herkesin kim olduğu konusunda özgün olması gerektiğidir” dedi. Hadi gidelim! Tom Brady, Larry Fitzgerald ve Jim Gray ile. “Bilirsiniz, bazı insanlar buna farklı şekillerde yaklaşır ve kişiliğinizin bir parçası olarak onlar için çalışması gerekir. Yani kesinlikle bişeyler söylerimbilirsiniz, şu an benim tarzım mümkün olduğunca görmezden gelmek.

Ne de olsa, takipçileri ve ondan nefret edenler her zaman hikayenin her tarafını görmezler. Brady, “Görüşmedeki insanların çoğu gerçekte neler olup bittiğine dair tam bir fikre sahip değiller,” diye devam etti. “Tabii ki futbolda bu bir meydan okuma çünkü biliyorsunuz, strateji ve başarmaya çalıştığınız şey açısından çok karmaşık bir sporda çok fazla küçük nüans ve ayrıntı var. Grubun dışında hiç kimse bize gerçekten yardımcı olamaz zaten. ”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350999/why-tom-brady-ignores-social-media-commentary?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir