Tom Brady Neden Çocukları İçin Spor Yapmanın Zor Olduğunu Söylüyor?


Tom, “DNA, aktardığınız ve onlarda gördüğünüz inanılmaz bir şey,” dedi. “Çocuklarımızın benzersiz yeteneklerine dayalı olarak harika fırsatlara sahip olacağını düşünüyorum ama sporun bu kadar iyi olup olmayacağını bilmiyorum.”

Hangi yolu seçerlerse seçsinler, onlara hayat oyununu öğretmek onun için tam bir dönüm noktası oldu.

“Baba olmak büyük bir sorumluluk, bu harika küçük varlıkların hayatınıza girdiğini görmek ve onlarla birlikte büyüme fırsatına sahip olmak,” diye paylaştı. “Bütün farklı şeylerimde, farklı yaşlarda, hoşlanıp hoşlanmadıklarımda bana meydan okuyan çok güzel üç çocuğum var. Birbirlerini çok seviyorlar.”

Ve geçen Ekim ayında ayrılan Tom ve Gisele, bu üçlüye yol boyunca değerli dersler öğrettiklerinden emin olurlar.

“Onları yetiştirmeye çalışıyorum – kendim ve anneleri – onları çok kibar, empatik ve harika bir bakış açısına sahip olacak şekilde yetiştiriyoruz” diye devam etti. “Çocuklarımız bizim büyüdüğümüzden farklı şekillerde büyüyor ama biz onları büyük değerlerle büyütmek istiyoruz.”

Tom kesinlikle küçük anları hafife almıyor.

“Çocuklarla paylaştığınız bireysel anlar, onlarla bire bir yaşadığınız samimi anlar, hayatıma çok şey katıyorlar ve çok fazla neşe, enerji, yaşam, yoğunluk ve olgunluk katıyorlar” dedi E!’ye, “ve ben sadece onları elimden gelen en iyi şekilde desteklemek için orada olmak istiyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376417/why-tom-brady-says-it's-challenging-for-his-kids-to-play-sports?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir