Tom Brady Neden 27 Yaşında Futbolu “Neredeyse Emekli Olduğunu” Söyledi


Tom Brady neredeyse NFL kariyerinde erken bir mola veriyordu.

45 yaşındaki oyuncu şu anda profesyonel futbolun 23. sezonundayken, yakın zamanda Tom’un yaklaşık yirmi yıl önce tekrarlayan bir sakatlık nedeniyle neredeyse futbolu bırakacağını itiraf etti.

10 Kasım’da yayınladığı bir videoda “27 yaşımdayken dirsek ağrımdan neredeyse futbolu bırakıyordum” dedi. şirketi TB12 için. “Şimdi 45 yaşındayım ve hala buradayım. Yaşınız ne olursa olsun, engeller ne olursa olsun önemli olan ne hissettiğiniz, ne yaptığınızdır.”

Tampa Bay Buccaneers oyun kurucusunun, New England Patriots’taki görev süresinin başlarında, dirseğinde özellikle kötü bir tendinit vakası olduğunu ortaya koyduğu gibi. O zamanlar, acıyla çalışarak bunu başarabileceğini düşündü, ancak şimdi TB12’deki ortağı eğitmeniyle çalışmaya başladığında rahatlama buldu. Alex Guerrero.

Bu, Brady’nin Eylül 2020’de televizyona çıktığı sırada sorunu çözmeye çalışarak alevlenmeyi gerçekte nasıl daha kötü hale getirdiğini düşünerek, kariyerini neredeyse sonlandıran sakatlıktan ilk kez bahsetmesi değil. Dax Shepard’s Koltuk Uzmanı dijital ses dosyası.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354346/why-tom-brady-says-he-%22almost-retired%22-from-football-at-age-27?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir