Tom Brady, Leonardo DiCaprio ile Yıldızlarla Dolu Yatta Görüntülendi


Gisele Bündchenkalbi devam edecek… ama belki de bu tekneyi atlamalı.

Süper modelin eski sevgilileri Tom Brady Ve Leonardo DiCaprio 30 Mayıs’ta Sardunya çevresinde dolaşan aynı yatta görüldü. Bildirildiğine göre ikili, arkadaşları için bir doğum günü partisi için oradaydı. Bert Hedayave Miami’deki konaklama girişimcisine gönderilen bir fotoğrafta birlikte görüldüler. David GrutmanInstagram Hikayesi, görüntünün süresi dolmuş olsa da.

David ayrıca kendisi ve Tom’un teknede uzandıkları bir fotoğrafını “Kahve Sohbeti” başlığıyla birlikte yayınladı.

Tom, “Ağırlama stajım için hazırım” yorumunu yaparken, david beckham şaka yaptı, “Dürüst olmak gerekirse Tom biraz sıkılmış görünüyor.”

Bu karşılaşmanın neden biraz garip olabileceği konusunda tazelemeye ihtiyaç duyanlar için, titanik alum ve Gisele, 2009’da evlendiği Tom’la yoluna devam etmeden önce ilk yıllarda beş yılı aşkın bir süredir çıkıyordu. Bu tekne gezisi, Gisele ve Tom’un 13 yıllık evliliğin ardından Ekim 2022’de boşanacağının duyurulmasından yedi ay sonra da geliyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375966/tom-brady-spotted-on-star-studded-yacht-with-leonardo-dicaprio?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir