Tom Brady Korsanlar 2. Hafta Maçı Sırasında Tableti Yere Fırlattı – Hollywood Life


Tom Brady


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Tyler Kaufman/AP/Shutterstock

Tom Brady45 yaşında, 18 Eylül’de sezonun ikinci NFL maçında kısa bir tıslama krizi geçirdi. Tampa Bay Buccaneers üçüncü çeyreğin başında New Orleans Saints’e 3-0 yenilirken, Tom öfkeyle bir bilgisayar tableti kaptı. ve yere doğru fırlattı. Kendisiyle evliliğinde de sorun yaşadığı iddia edilen efsanevi oyun kurucu, Gisele Bündchenoyunun o noktasında çok sinirliydi.

Şans eseri Tom, Korsanları destansı bir geri dönüşe götürdü ve Azizleri 20-10 yendiler. Bu, 11 Eylül Pazar günü Dallas Cowboys’u 19-3 mağlup ettikten sonra sezonun ikinci zaferi oldu. Tom, takımının Azizler üzerindeki zaferini kutladı ve ayrıca olayını tabletle ele aldı, bir videoda Maçtan sonra Instagram hesabından paylaştı.

“2-0’a ulaşmak için harika bir galibiyet. Ve o tableti kırdığım için üzgünüm – sanırım bu başka bir Twitter mim ya da onun gibi bir şey olacak,” dedi Tom. “Tampa’ya eve uçmak. Önümüzdeki hafta için hazırlanın. Green Bay şehre geliyor. Hadi gidelim!”

Tom Brady
Tom Brady 18 Eylül’de Tampa Bay Buccaneers maçında (Fotoğraf: Tyler Kaufman/AP/Shutterstock)

Tom’un futbol rekoru bu sezon şimdiye kadar iyi görünüyor. Ancak 42 yaşındaki Gisele ile olan evliliği, son birkaç haftadır herkesin konuştuğu şey. İddiaya göre 13 yılı aşkın süredir evli olan çift, Gisele’nin Tom’un profesyonel futbolu bırakma planlarından vazgeçmesine üzüldüğü için ayrı yaşıyor. Tom ve Gisele arasındaki kan davası raporları, Tom’un kişisel meseleleri öne sürerek Ağustos ayında eğitim kampından ayrılmasından sonra ortaya çıkmaya başladı. “Her şey kişisel, biliyorsun. Herkesin uğraştığı farklı durumlar var, ”dedi Ağustos ayının sonlarında bir basın brifingi sırasında. “Hepimizin hayatımız için gerçekten benzersiz zorlukları var. 45 yaşındayım dostum. Olan çok şey var, bu yüzden hayatı elinden gelenin en iyisini bulmalısın. Bu sürekli bir süreç.”

İki çocuğu paylaşan Tom ve Gisele, evlilik sorunlarını kamuoyuna açıklamadılar. Gisele, kocasını 2022 sezonunun ilk NFL maçından önce “Hadi @TomBrady’ye gidelim. Hadi gidelim Bucs!” ile bir röportajda ElleGisele tehlikelerinden bahsetti “şiddet içeren” spor Onu endişelendirin, bu da Tom’un futboldan adım atmayacağı için neden üzgün olduğu konusunda bir faktör gibi görünüyor. HollywoodYaşam ÖZEL bir içeriden, Gisele ve Tom’un kariyeri boyunca güncel sorunları hakkında daha fazla bilgi aldı.

Kaynak, “Evlilik bitmedi ama Gisele bunun kendisi için çok önemli olduğunu açıkça ortaya koyuyor” dedi. “Duygularını bastırabilecek biri değil ve sonuç olarak, geri dönme konusundaki ani kararından memnun değil. Bu kararın bir parçası olduğunu hissetmiyor ve bu onu derinden üzüyor ve bunu görmezden gelemez. Tom gerçekten onunla işleri düzeltmek istiyorsa, bu gerçekten onun son sezonu olacak.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/19/tom-brady-throws-tablet-game-buccaneers-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir