Tom Brady, Kızı Vivian ile Binicilik Derslerinde: Fotoğraflar – Hollywood Life


Tom Brady, Kızı Vivian ile Binicilik Derslerinde: Fotoğraflar - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Phelan M Ebenhack/AP/Shutterstock

Tom Brady45, kızıyla bağ kurduğu görüldüğü için gururlu bir babaydı. Vivian Miami’deki son binicilik dersi sırasında. Bir sonraki NFL sezonunda oynayıp oynayacağını henüz açıklamamış olan ikonik oyun kurucu, Vivian’ın 27 Ocak Cuma günü antrenman yaparken fotoğraflarını çekmek için ahırların yakınındaki bir çitin üzerine asıldı. Günlük posta. Tom, kızının atletik yeteneklerinden tamamen büyülenmiş gibi görünse de, hayran bir hayranla bir özçekim için bir an ayırmayı başardı. Gerçek bir halk adamı!

Tom Brady, Kızı Vivian ile Binicilik Derslerinde: Fotoğraflar - Hollywood Life
Tom Brady, eski sevgilisi Gisele ile paylaştığı kızı Vivian ile birlikte. (Phelan M Ebenhack/AP/Shutterstock)

Tampa Bay Buccaneers oyun kurucu, beyzbol şapkasını sallarken çizgili bir polo tişört ve kot pantolon giymişti. Vivian’ı atı nasıl idare edeceğini öğrenirken sürekli olarak çekerek fotoğrafçılık becerilerini geliştirdi. Tabii ki, bir güvenlik kaskı ile tamamlanmış bir binici üniforması giymişti. Derslerden sonra Tom, Vivian’ı yakındaki bir sörf dükkanında alışveriş terapisine götürürken görüldü!

Gezi, Tom’un eski sevgilisi ve Vivian’ın annesinden bir ay sonra gelir. Gisele Bündchen, 42, binicilik derslerinde eş-ebeveynlik görevlerini üstlendi. Oğlunu da paylaşan süper model Bünyamin13, Tom’la birlikte, kızının ahırlarda öldürülmesini izlerken Tom kadar gururlu görünüyordu.

Tom Brady, Kızı Vivian ile Binicilik Derslerinde: Fotoğraflar - Hollywood Life
Tom Brady ve Vivian sahada konuşuyor. (Eric Canha/CSM/Shutterstock)

Hayranların bildiği gibi, süperstar çift Ekim ayında ayrıldığını söyledi. O sırada Tom, Instagram Hikayesinde bir açıklama paylaştı ve çiftin “dostane bir şekilde” ve “minnettarlıkla” ayrılma kararı aldığını söyledi. “Her yönden dünyamızın merkezi olmaya devam edecek güzel ve harika çocuklarla kutsanmış durumdayız. Her zaman hak ettikleri sevgi ve ilgiyi görmelerini sağlamak için ebeveynler olarak birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” Gisele, kendisine yürek burkan bir mesaj paylaştı. Instagram Hikayeleri ayrıca, süperstar çiftin “ayrı büyüdüğünü” ve şimdi iki çocuğuna “ortak ebeveynlik” yapmaya odaklanacağını kabul ediyor.

Daha yakın zamanlarda Gisele, jiu-jitsu eğitmeniyle aşk dedikodularının hayranlarını alevlendirdi. Joaquim Valente. Brezilyalı güzel, yakışıklı iri parça ile Kosta Rika’da antrenman yaparken, akşam yemeğinin tadını çıkarırken ve ata binerken görüldü. Bu arada Tom, ayrıldığından beri kimseyle bağlantılı değil.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/28/tom-brady-daughter-vivian-horseback-lessons-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir