Tom Brady, Hayatını Çevreleyen Gürültü ve Söylentileri Nasıl Yakalıyor?


Hata yapma, Tom Brady kenarda onun hakkında her zaman gevezelik olduğunu biliyor.

Bununla birlikte, Hertz ile ortaklığında eski oyun kurucunun oynadığı eğlenceli yeni reklamlar sunan yedi kez Super Bowl şampiyonunun belirttiği gibi, “kişisel işi” hakkında herhangi bir söylenti söz konusu olduğunda, tıpkı yeni reklamlarından biri gibi, çok fazla endişe duymuyor. öneriyor.

Brady, E’ye özel olarak “Her gün aynaya bakıyorum ve yaptığım seçimleri ve verdiğim kararları biliyorum,” dedi! Haberler. “Bugün dünyanın nasıl olduğunu biliyorum, insanlar için iş fırsatları yaratmak için söylenen pek çok şey var, bu yüzden dünya böyle.”

Eski karısından ayrılan sporcu olarak Gisele Bündchen geçen Ekim’de, “Haberler oldukça hızlı ve sık sık değişiyor ve ben dürüst olmak gerekirse, akışına bırakıyorum.”

Ve onun için akışa ayak uydurmak, gözünü ödülden ayırmamak anlamına geliyor.

“Önüme sunulan fırsatlarla yapabileceğimin en iyisini yapmaya çalıştığıma inanıyorum” diye açıkladı. “Yazılan veya söylenen şeyler varsa, bunlar yazılır veya söylenir ve dışarı çıkıp onları kontrol edemezsiniz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376175/here-s-how-tom-brady-intercepts-the-noise-and-rumors-surrounding-his-life?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir