Tom Brady, Gisele Bündchen Boşanma Söylentileri Arasında Alyansını Açtı


Ve görünüşe göre Tom son zamanlarda tek başına koşuyor. Oyun kurucu, 14 Ekim’de New England Patriots sahibinin düğününe katıldı Robert Kraft ve Dana Blumberg, ancak Gisele yıldızlarla dolu nikahta hiçbir yerde görülmedi. Başına Sayfa Altıkonuk listesi dahil Elton John, Ed Sheeran, uysal değirmen, Jon Bon Jovi, Tommy Hilfiger ve birkaç Patriot oyuncusu.

Gisele’e gelince? Bu ayın başlarında, ilişkilerle ilgili bir Instagram gönderisine şifreli bir yanıt paylaştığında çevrimiçi olarak kaşlarını kaldırdı. Süper model, yazarın ardından yorumlar bölümüne dua eden eller emojisi bıraktı jay shetty bir alıntı yayınladı yeni kitap okumasından: “Seninle tutarsız olan biriyle kararlı bir ilişki içinde olamazsın.”

Gönderinin başlığında “Aşk günlük bir çabadır” yazıyor. “Bazı günler diğerlerinden daha kolay gelebilir ve sorun değil, ancak her zaman tutarlı kalması gereken şey, eşinizin değerlerine ve hedeflerine duyduğunuz saygı ve hayranlıktır.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350882/see-tom-brady-step-out-without-wedding-ring-amid-gisele-bundchen-divorce-rumors?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir