Tom Brady Çocuklarının Çember Çaldığı Tatlı Videosunu Paylaştı: İzle – Hollywood Life


Tom Brady'nin kızı Vivian


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: CJ GUNTHER/EPA-EFE/Shutterstock

Tom Brady hafta sonu çocuklarıyla kaliteli zaman geçirdi. Emekli yedi kez Super Bowl Şampiyonu, çocukları ve kızının tatlı bir videosunu paylaştı. Vivian Gölü10 ve oğul Benjamin Rein13, yemyeşil çimenlikte takla atıyor Instagram Hikayesi 26 Mart Pazar gecesi. Güneş batıyordu ve arkalarında gökyüzünü muhteşem kırmızı ve sarı tonlarına boyadı.

Videoda Tom, çocuklarını ve onların bir arkadaşını saydı, onlar da daha sonra etkileyici taklalar atarak koşmaya başladı. Videoya kırmızı kalp emojisi ve “100” emojisi ile açıklama yaptı. 45 yaşındaki Tom, eski karısıyla Vivian ve Ben’i paylaşıyor. Gisele Bündchen. Ayrıca 15 yaşında adında bir oğlu var. John “Jack” Edward Thomaseski kız arkadaşıyla paylaştığı, Bridget Moynahan.

Şubat ayında 23 yıllık rekor bir kariyerin ardından NFL’den emekli olan Tom, son zamanlarda çocuklarıyla çok fazla zaman geçiriyor. Geçen ay, Vivian’la bir baba-kız kayak gezisi hakkında paylaşım yaptı ve ondan önce, bir ata binme dersinde onu desteklerken görüldü. Ayrıca Vivian’ı bazı esnaf pizzaları yapmaya götürdü. miami dilimi ile Miami, Florida’da david beckham ve 11 yaşındaki kızı, Arpçı.

Tom Brady'nin kızı Vivian
Tom Brady, 2021’deki kariyerindeki son Super Bowl galibiyetinin ardından kızını kucaklıyor (Fotoğraf: CJ GUNTHER/EPA-EFE/Shutterstock)

Tom, emekli olmadan önce bile, cennette aylarca süren sorun raporlarının ardından Ekim 2022’de Gisele’den boşandığını duyururken mümkün olan en iyi baba olmaya odaklandığını söyledi. “Sadece çocuklarım için öyle olmak istiyorum. Biliyorsun, sadece olabileceğim en iyi baba olmak istiyorum,” dedi SiriusXM podcast’inde Hadi gidelim! Tom Brady, Larry Fitzgerald ve Jim Gray ile Kasım 2022’de.

Boşanma duyurulmadan önce, NFL yıldızı çocuklarıyla vakit geçirmekten fışkırdı. “Yaşamın başka yollarında huzur buluyorum ve sadece seviyorum, bilirsiniz, çocuklarımın biraz daha büyüdüğü zamanı. Ve futbol ve aile benim için her zaman en önemli şey olmuştur, bu yüzden yılın güzel bir zamanı,” diye açıkladı podcast’inde.

Daha geçen ay Tom, podcast’inde “diğer yaşam biçimlerinde huzuru bulmak” konusunda aynı duyguyu paylaştı. Programın 6 Şubat’taki bölümünde, “Hayatın bir süredir bir kenara bırakılan diğer birçok bölümünü keşfetmeyi dört gözle bekliyorum” dedi. Hadi gidelim! dijital ses dosyası. “İşler ilerledikçe bazı farklı şeyler hissedeceğime eminim, ama biliyorsun, çok iyiyim.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/27/tom-brady-kids-cartwheels-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir