Tom Bergeron, Alfonso Ribeiro’nun ‘DWTS’ Ortak Sunucusuna Tepki Verdi – Hollywood Life


Tom Bergeron Alfonso Ribeiro


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Everett Koleksiyonu / Disney+

Balo salonunun içinde ve dışında hepsi aşk. Önceki DWTS ev sahibi Tom Bergeron şovun yeni yardımcı sunucusuna tepkisini açıklıyor Alfonso Ribeiro. “Bunun için çok heyecanlıyım,” dedi Tom HollywoodYaşam Cool Comedy Hot Cuisine haraç etkinliğinde ÖZEL OLARAK Bob Saget 22 Eylül’de. “Alfonso’nun orada olması ve benim orijinal showrunner’ım arasında Conrad YeşilBence ikisi birlikte bu gösteriyi olması gerektiği gibi hissettirecek.”

Tyra bankaları
Tyra Banks ve Alfonso Ribeiro, ‘DWTS’ 31. sezonun ortak sunucuları. (Disney+)

Tom ev sahibi olarak görevden alındı Yıldızlarla Dans 28 sezon sonra ve yerine Tyra bankaları 29. sezonun önünde. Kazanan Alfonso DWTS 19. sezon, 31. sezon için Tyra’nın yeni yardımcı sunucusu olarak gösteriye katıldı. Tom, yardımcı sunucu haberleri yayınlanmadan önce Alfonso’nun kendisini aradığını açıkladı.

“Bunun hakkında harika bir konuşma yaptık. Gerçekten yaptık ve benim onayımı aldığını biliyor,” dedi Tom. Alfonso özellikle ev sahipliği görevlerini Tom’dan devraldı. Amerika’nın En Komik Ev Videoları Tom’un emekliliğinden sonra.

31. Sezon prömiyeri Disney+’da yapıldı ve bu, onu akış hizmetinde canlı olarak yayınlanan ilk dizi haline getirdi. Alfonso tam evindeydi. DWTS skybox röportaj yarışmacılar ve ortakları.

Tom, Bob’un birkaç arkadaşı ve dul eşiyle bir araya geldi kelly rizzo Ocak 2022’de kazara künt kafa travması sonucu aniden vefat eden komedyeni onurlandırmak için. Tom ve Bob uzun zamandır arkadaşlardı.

Tom Bergeron Alfonso Ribeiro
19. sezonda Alfonso Ribeiro ve Witney Carson ile Tom Bergeron (Everett Koleksiyonu)

“Hayatını ve organizasyonuyla yaptığı harika işi kutlamak çok şey ifade ediyor. [the Scleroderma Research Foundation]ama aynı zamanda bir arkadaştı,” dedi Tom HollywoodYaşam. “Biz Video başka bir anneden kardeşler. Birkaç yıl önce bu etkinlik, onu yıpratmaya ve 25. yıldönümüne ev sahipliği yapmasını sağlamaya çalıştığım ilk etkinlikti. AFV benimle, ki sonunda yaptı. Harika zaman geçirdik, bu yüzden bunun benim için çok harika bir rezonansı var.”

Bob’la olan anılarına geri dönüp baktığında Tom, Bob’un sadece “akıllı ve erkeksi olduğu zamanları severdi. Stand-up gösterisini gören ve onu gören herkes AFV veya Dolu ev onun iki farklı insan olduğunu düşünürdü, ama değildi. Çok yönlü bir şovmen ve çok tatlı bir adamdı.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/tom-bergeron-reaction-alfonso-ribeiro-dwts-co-host/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir