Tokat Şakalarından Sonra ‘SNL’de Gösteri Yapmakla İlgili Duyguları – Hollywood Life


Willow Smith, 9 Nisan’daki bölümde Camila Cabello ile ‘SNL’de sahne aldı, şovdan sadece bir hafta sonra, babası Will Smith’in Oscar’larda Chris Rock’ı tokatlaması hakkında komedi skeçleri içeriyordu.

Söğüt Smith21, müziğine “odaklanıyor” ve Cumartesi gecesi canlıbabasıyla ilgili son komedi skeçleri. Şarkıcı ile birlikte inanılmaz bir performans sergiledi. Camila cabello Gösteriden bir hafta sonra gerçekleşen canlı dizinin 9 Nisan’daki bölümünde ikilinin şarkısı “Psychofreak” için birçok komedi sahnesi yer aldı. Will SmithOscar’daki rezil tokat. Görünüşe göre yetenekli sanatçı o gece sadece sahnede yapması gerekenlere odaklanmış ve şovun içinde bulunduğu bölümdeki tokatla ilgili daha fazla skeç içerip içermeyeceği konusunda “endişelenmemişti”.

EXCLUSIVELY’den bir kaynak, “Willow Smith, tamamen Camila Cabello ile olan performansına odaklanmıştı ve dizinin Oscar olayı yüzünden babasıyla mı yoksa ailesiyle mi dalga geçeceği konusunda hiçbir endişesi yoktu” dedi. HollywoodYaşam. “Önceki hafta onunla dalga geçtiler, bu yüzden gerçekten üzgün olsaydı, ilk etapta asla ortaya çıkmazdı. Sahneyi Camila ile paylaşmak önemliydi çünkü şarkıyı seviyor ve gerçekten de şarkıyı öldürdüklerini hissediyor. Performansa bakan gözler olduğu için çok mutlu, çok özel ve eğlenceli bir andı.”

Willow Smith, Camila Cabello
Willow Smith ve Camila Cabello ‘SNL’de performans sergiliyor. (NBC)

Willow sallanmadan önce SNL Sahnede, Will’in tokat attığı için manşetlere çıkmasından sadece iki gün sonra şifreli bir mesaj gönderdiği için dikkat çekti. Chris Kaya Oscar’da komedyen, karısı ve Willow’un annesi hakkında bir şaka yaptıktan sonra, Jada Pinkett-Smith‘ traş kafası. “Şu anda kim çok şey yaşıyor biliyor musun? Kelimenin tam anlamıyla herkes. Nazik olun”, orijinal olarak yazar tarafından gönderilen mesaj jay shettyokuman.

Willow gibi, saç dökülmesinden muzdarip Jada da aynı gün, “Bu iyileşme mevsimi ve ben bunun için buradayım” yazan şifreli bir mesaj yayınladı.

Willow Smith, Camila Cabello
Camila Cabello ve Willow Smith’in ‘Psychofreak’ şarkısını söylerken çekilmiş başka bir fotoğrafı. (NBC)
Bir gün önce, Oscar’lardan sadece bir gün sonra Will, Chris’ten ve eylemleriyle incittiği diğer herkesten bir özür içeren kendi açıklamasını yayınladı. O zamandan beri Akademi’den istifa etti ve önümüzdeki 10 yıl boyunca gelecekteki Oscar törenlerinden yasaklandı.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/11/willow-smith-feelings-snl-dad-will-slap-jokes/

Yorum yapın