Toddlers & Tiaras Yıldızı Kailia Posey’nin Ölüm Nedeni Açıklandı


Çevreleyen daha fazla ayrıntı Kailia Poseyölümü serbest bırakıldı.

Paylaşılan bir açıklamada TMZ 3 Mayıs’ta, eskinin ailesi Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve taçlar yıldız intihar ederek öldüğünü doğruladı. 16 yaşındaydı.

Ailenin yaptığı açıklamada, “Önünde parlak bir geleceği olan başarılı bir genç olmasına rağmen, ne yazık ki aceleci bir anda dünyevi yaşamına son vermek için aceleci bir karar verdi.” “Hayatı boyunca yarışmalarda yarıştıktan sonra sayısız taç ve kupa kazandı… Bir akrobasi olarak çok beğenilen yeteneği şimdiden profesyonel turne işi tekliflerine yol açmıştı ve kısa süre önce bir sonraki lisesinde amigo kız olarak seçilmişti. düşmek.”

Kailia’nın ölüm haberi ilk olarak annesi tarafından doğrulandı, Marcy Posey Gatterman2 Mayıs’ta bir Facebook gönderisi. Parıltılı altın bir elbise içindeki gencin bir fotoğrafının yanına, reşit, “Sözüm ya da düşüncem yok. Güzel bir kız bebek gitti” yazdı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1329586/toddlers-and-tiaras-star-kailia-posey-s-family-shares-her-cause-of-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın