‘Toddlers & Tiaras’ Yıldızı 16 Yaşında Öldü – Hollywood Life


'Toddlers & Tiaras' Yıldızı 16 Yaşında Öldü – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: TLC

Kailia Poseykim çıktı Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve taçlar TLC’deki dört yıllık çalışması sırasında öldü. Haber, annesi tarafından bir Facebook gönderisinde kırıldı. TMZ. “Sözlerim ya da düşüncelerim yok. Güzel bir kız bebek gitti. Kailia’nın yasını tutarken lütfen bize mahremiyet verin. Sonsuza kadar bebeğim” diye yazdı annesi ve Kaia’nın arkadaşları, hayranları ve ailesi bu yürek parçalayıcı zamanda ona “dualar” ve sevgi verdiler.

Kailia’nın annesi, Kailia’nın ölüm tarihi veya bu genç kızın ölümünün kesin nedeni gibi kızının ölümüyle ilgili herhangi bir ayrıntı paylaşmadı. HollywoodYaşam bu gönderiyi, kullanıma sunulduğunda herhangi bir ek bilgi ile güncelleyecektir. O zamana kadar Kailia Posey hakkında bildiklerimiz bunlar.

Kailia ‘Toddlers & Tiaras’ın Bir Bölümünde Göründü

Buna göre IMDBKailia, 2012’de yayınlanan bir bölümde göründüğünde 5 yaşındaydı. Yeni yürümeye başlayan çocuklar ve taçlar. “10 yaşındaki mükemmeliyetçi Danielle ve rakipleri 4 yaşındaki Kayla ve 5 yaşındaki Kailia, California Tropic Arizona yarışmasında her şeyi sıraya koydu” diyor. bölümün biyografisi.

Yarışmaya Devam Etti

@KailiaPosey’e göre Instagramgenç kız Nisan 2021’e kadar yarışmalara katılmaya devam etti. [Ultimate Dream Queen]Kailia, dev bir çek ve mücevherli bir tacın yanında poz verdiği bir fotoğrafa başlık attı. “Beni neşelendirmeye gelen tüm arkadaşlarımı ve ailemi seviyorum!”

Kailia’nın Bir Kardeşi Vardı

Ekim 2020 IG Post’ta Kailia, “gelmiş geçmiş en iyi kardeşlerden birini” kutladı. Seni çok seviyorum ve umarım harika bir gün geçirirsin!!” Kailia, erkek kardeşine mutlu bir doğum günü diledi ve “seni her zamankinden daha çok özlediğini” söyledi. Fotoğraflar, Kailia’nın bir ağabeyi olduğunu ve hem futbol hem de basketbol oynayan bir öğrenci atlet olduğunu gösteriyor.

Pratisyen Bir Akrobattı

“Bugün harika bir bükülme dersi. Kailia, Aralık 2020’de bacaklarını başının üzerine bükerek amuda kalktığını gösteren bir videoya başlık attı. Daha sonra, onunla bir ok ve yay atarak sıkı çalışmasını gösterdi. ayak. “Bu hafta harika zaman geçirdim. Beni neşelendiren herkese teşekkür ederim,” diye bir yarışmada yarıştığı Nisan 2021 galerisine bir başlık yazdı. Ayrıca ilerlemesini izlemek için bir @Kailiacontortion hesabı açmıştı. en son video 30 Nisan 2022 tarihinde yayınlandı.

Kailia Harika Açık Havayı Sevdi

Kailia’nın sosyal medyası, doğanın tadını çıkaran fotoğraflarıyla doldu. 9 Nisan’da Jamaika’da bir şelale üzerinde ters takla atarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Ocak ayında bir ahır kapısının önünde poz verdi. Ağustos ayında Birch Bay’de “elementinde” olduğunu söyleyerek poz verdi. Genç kadın silahlardan, arkadaşlarından ve hayatını yaşamaktan keyif aldı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-kailia-posey-dead-4724591/

Yorum yapın