Todd ve Julie Hapishaneye Girdikten Sonra Savannah Chrisley ‘Parçalanıyor’ – Hollywood Life


Todd Chrisley, Savannah Chrisley, Julie Chrisley,


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Marion Curtis/Starpix/Shutterstock

Savannah Chrisley geçen hafta katlandığı ve ailesini gördüğü “son derece zor hafta”nın ardından ne durumda olduğu hakkında açılıyor, Todd Chrisley ve Julie Chrisley, vergi kaçakçılığı ve banka dolandırıcılığı planlarından toplam 19 yıl hapis cezasına çarptırılır. “Aileme aşina olan ve hayatımızı takip eden ve podcast’imi de takip edenleriniz için, geçen haftanın bir bütün olarak ailem ve her birimiz için ayrı ayrı son derece zor bir hafta olduğunu biliyorsunuz.” yaşındaki eski Chrisley En İyisini Bilir yıldız onun sırasında söyledi kilidi açıldı 24 Ocak Salı günü podcast. “Öngörülebilir bir gelecek için aileme biraz veda etmek zorunda kaldık. Ve bu gerçekten, gerçekten, gerçekten zordu.

Savannah, podcast’in annesinin hapse girmeden önceki doğum gününde kaydedildiğini açıkladı. “İzlediğiniz, bugün yayınlanacak olan podcast, hayatım alt üst olmadan önce çekildi, bu yüzden şanssız görünebilir,” diye açıkladı. “Bence bunun nedeni çok fazla umut olmasıydı ve ben durumun gerçekliğiyle yüz yüze değildim.” Dinleyicilerinin “bir şeyleri anlayabilmesi” için olumlu tavrını ele alma ihtiyacı hissettiğini sözlerine ekledi ve sonraki podcast’lerinin hayatı çözüldükten sonra kaydedileceğini söyledi.

Todd Chrisley, Savannah Chrisley, Julie Chrisley, Chase Chrisley
Todd Chrisley, Savannah Chrisley, Julie Chrisley ve Chase Chrisley 2015’te NBC Universal Upfronts’ta poz veriyor (Fotoğraf: Marion Curtis/Starpix/Shutterstock)

Savannah daha sonra gelecek haftaki bölümü açıkladı. kilidi açıldı Onlara ün ve servet getiren insanlar artık fiziksel olarak orada olmadığı için kendisinin ve ailesinin şimdi nasıl olduklarını derinlemesine inceleyecek. “Bu güncellemeyi vermek için gerçekten sabırsızlanıyorum çünkü Tanrı’nın en çılgın koşullarda çalıştığını gördüm. … Beni, ailemi ve ailemi desteklediğiniz için tüm kalbimle çok teşekkür ederim. kilitsiz,”diye bitirdi. Savannah’ın dört kardeşi daha var: Lindsie33 ve Kyle31, Todd’un eski karısıyla paylaştığı kişi Teresa Terryve Takip etmek26 ve Grayson, 16, Julie ve Todd’un biyolojik çocukları. Savannah, Grayson’ın yanı sıra Kyle ve eski karısının velayetini aldı. Teresa Terrykızı 10 yaşında ChloeTodd ve Julie’nin 2016’da velayetini aldıkları.

Savannah ve anne babası, bu zor dönemde pozitif kalmaya çalıştılar ve rehberlik için sürekli olarak inançlarına döndüler. Sadece iki gün önce, Savannah Chrisley tarafından Sassy kurucusu ona elle yazılmış bir yapışkan notun fotoğrafını paylaştı instagram “Doğru zaman geldiğinde, ben, Rab, bunu gerçekleştireceğim. Dinlenme. Tanrı kontrol altında.”

Artı, 53 yaşındaki Todd, önünde inancına bağlı kalmaya ilişkin son bir açıklama yaptı ve 17 Ocak’ta hapse girdiğini bildirdi. instagram gospel sanatçısı beslemesi (Amerika Birleşik Devletleri’nde kısıtlanmıştır ve artık görüntülenemez) Karen Peck zor zamanlarda bile inancınızı takip etmekten bahseden “Four Days Late” şarkısını söylüyor. “Tanrım, neden bu kadar beklediğini anlamıyoruz, Ama O’nun yolu Tanrı’nın yoludur, senin ya da benim değil, Ve ne harika değil mi, O dört gün geciktiğinde, Hala zamanında geliyor.” şarkı sözleri okundu. Gönderiye “HE her zaman zamanında gelir” başlığının yanı sıra “#fightthegoodfight” hashtag’ini yazdı.

Hem Todd hem de Julie, 7 Haziran 2022’de vergi kaçakçılığından suçlu bulunduktan sonra Tanrı’ya döndüler. Ünlü çifte yakın bir kişi, dünyayı eğlendirmek ve evlerine kameraların girerek hayatlarını belgelemesini sağlamak açısından iyi” dedi. HollywoodYaşamı ÖZEL o zaman.

Todd’un 12 yıl hapis ve 49 yaşındaki Julie’nin dokuz yıl hapis cezasına çarptırılmasına neden olan cezalarının ardından Savannah, bir umut ve azim mesajıyla Instagram Story’ye gitti. “Nuh, kendisinden şüphe duyan ve ondan nefret eden herkese kendini açıklamak için gemiyi inşa etmeyi bırakmadı” diye yazdı. “Geminizi inşa etmeye devam edin. Yağmur konuşacak.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/savannah-chrisley-falling-apart-todd-julie-prison/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir