Todd ve Julie Chrisley Yargıcın Hafif Ceza Vermesi İçin Dua Ediyor – Hollywood Life


Todd Julie Chrisley


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Amanda Schwab/Starpix/Shutterstock


Todd ve Julie Chrisley 7 Haziran’da banka dolandırıcılığı ve vergi kaçakçılığından suçlu bulundular ve çift, anlaşılır bir şekilde yasal darbeden sarsılıyor. Şu anda aileye yakın bir kaynak, onların sadece “şokta” olduklarını söylüyor. 53 yaşındaki Todd ve 49 yaşındaki Julie, dün Atlanta federal jürisinden yıkıcı haberi aldı ve şimdi sonuçları emiyor. 30 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıyalar.

Julie Todd Chrisley
Julie ve Todd Chrisley (Amanda Schwab/Starpix/Shutterstock)

Kaynak, “Bütün aile şu anda şokta” dedi. HollywoodYaşam MÜNHASIRAN. “Todd ve Julie, çocukları gibi kararla harap oldular. Savannah, Chase, Grayson, Lindsieve Kyle. Hepsi bu zor zamanda destek için birbirlerine yaslanıyorlar.”

Kaynak, Todd ve Julie’nin bankaları dolandırmak ve IRS’den para saklamak için iddia edilen dört yıllık komplo hakkında suçlu bir karar beklemediklerini açıkladı. “Bu, hiçbirinin beklediği karar değil ve avukatlarının dediği gibi temyize gitmeyi planlıyorlar” diye devam ettiler. “Ceza vermeyi beklerken ev hapsinde tutulmalarına izin verildiği için minnettar olsalar da, çok meşgul insanlar oldukları için sürekli evde kalmak onlar için kolay olmayacak. Bir aile olarak ve realite televizyon yıldızları olarak gelecekleriyle ilgili şu anda pek çok cevaplanmamış soru var.”

Çift, cezalarını Ekim ayında alacak, ancak o zamana kadar bağ koşulları ev hapsini içeriyor. Bu arada, kaynak HL’ye geleceğin Chrisley En İyisini Bilir ve yan ürünü belirsiz – ve kelimenin tam anlamıyla yaşanabilir bir sonuç için dua ediyorlar. “ABD ağı, 10. sezona devam edip etmeyeceklerine karar vermedi. Chrisley En İyisini Bilirveya ile Chrisley’i Büyütmek” dediler. “Hepsi, dünyayı eğlendirmek ve kameraların hayatlarını belgelemek için evlerine girmesine izin vermek konusunda çok iyi şeyler yaptıklarına inandıkları gerçeği göz önüne alındığında, mahkumiyet zamanı geldiğinde mahkemelerin onları aydınlatması için dua ediyor.”

Çift ilk olarak Ağustos 2019’da suçlandı, ancak Şubat ayında yeni bir iddianame sunuldu ve Salı günü mahkumiyet kararı verildi. Chrisley En İyisini Bilir 2014 yılında USA Network’te gösterime girdiğinde aileyi ünlü yaptı. Popüler realite şovunun onuncu sezonunun bu ay başlaması planlanıyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/09/todd-julie-chrisley-praying-judge-light-sentencing/

Yorum yapın

SMM Panel