Todd ve Julie Chrisley Banka Dolandırıcılığı ve Vergi Kaçakçılığından Suçlu Bulundu


Todd ve Julie Chrisley kaderlerini öğrenmişler.

Atlanta’daki ABD avukatlık ofisine göre, Atlanta federal jürisi, savcıların ve tanıkların yaklaşık üç haftalık ifadesinin ardından gerçeği yıldızları vergi kaçakçılığı ve banka dolandırıcılığından suçlu buldu. İlişkili basın.

bu Chrisley En İyisini Bilir tarafından elde edilen bir mahkeme belgesine göre, yıldızlar ağustos 2019’da elektronik dolandırıcılık, banka dolandırıcılığı yapmak için komplo ve Amerika Birleşik Devletleri’ni dolandırmak için komplo da dahil olmak üzere 12 suçlamayla federal olarak suçlandı. NBC Haberleri.

AP’ye göre, çift suçlamaları reddetti, ancak 7 Haziran’da tüm suçlamalardan suçlu bulundu.

Todd’un avukatı Bruce Morris, E! Haber, temyize gidilmesinin planlandığını da sözlerine ekledi.

Çift, parmaklıklar ardında 30 yıla kadar hapisle karşı karşıya içeriden öğrenen. Daha sonra ceza alacaklar.

İddianamenin ardından Todd, herhangi bir görevi kötüye kullanmayı reddeden bir mesaj paylaştı. “Saklayacak hiçbir şeyimiz yok ve utanılacak hiçbir şey yapmadık” diye yazdı. Instagram, ailesinin bir resminin yanında. “Yanlış bir şey yapmadığımızı bilmekle kalmıyoruz, aynı zamanda bunu kanıtlayan bir sürü somut kanıtımız ve bir sürü doğrulayıcı tanığımız var.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333616/todd-and-julie-chrisley-found-guilty-of-bank-fraud-and-tax-evasion-after-trial?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel