Todd & Julie Chrisley Vergi Dolandırıcılığı Suçlu Kararından Sonra Sessizliği Bozdu – Hollywood Life


Todd ve Julie Chrisley


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AFF-ABD/Shutterstock

Todd Chrisley53 ve eşi Julie Chrisley49, 7 Haziran’da Atlanta, Ga. jürisi tarafından vergi kaçakçılığından suçlu bulunduktan sonra ilk kez konuştular. Chrisley İtirafları podcast, başına Bize Haftalık, yıkıcı kararı takiben hayatının nasıl olduğunu anlatıyor. “Birçok hareketli parça, hayatımızda birçok şey oluyor ve şu anda Tanrı’nın hareketlerini çok fazla görüyoruz.”

bu Chrisley En İyisini Bilir star devam etti, “Şu anda ailemiz için çok üzücü ve yürek parçalayıcı bir zaman olduğunu herkese bildirmek istedik. Ama yine de inancımızda sebat ediyoruz ve Tanrı’nın yaptığı şeyi yapacağına güveniyoruz çünkü Tanrı bir mucize yaratıcısı – ve biz bunun için direniyoruz.” Açıklamasını, ailesi için bu “zor zamanda” destekleri için hayranlarına teşekkür ederek bitirdi. Bunun için minnettarız ve minnettarız, dedi. Todd, duruşmanın gerçek sonucu veya Ekim ayında yapılması planlanan gelecek cezaları hakkında konuşamadı.

Todd ve Julie Chrisley
Todd ve Julie Chrisley, suçlu bulunmalarının ardından 30 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya (Fotoğraf: AFF-USA/Shutterstock)

Todd ve Julie ilk olarak 2019’da suçlandı ve Şubat ayında ikinci bir iddianame sunuldu. Duruşmayı beklerken, masumiyetlerini korudular ve Gürcistan Gelir Dairesi’ni davayı kendilerine uydurmakla suçladılar. Sık sık podcast’lerinde drama hakkında konuştular. Ancak jüri onların bakış açısına inanmadı ve onları USA Network şovları sayesinde ünlü olmadan önce topluluk bankalarını 30 milyon dolardan fazla kişisel krediyle dolandırmaktan suçlu buldu. Özellikle, Todd ve Julie banka dolandırıcılığı yapmak için komplo kurmak, Amerika Birleşik Devletleri’ni dolandırmak için komplo kurmak, banka dolandırıcılığı ve vergi dolandırıcılığı yapmaktan suçlu bulundular. Julie ayrıca elektronik dolandırıcılıktan da suçlu bulundu.

Kararın ardından bir kaynak şunları söyledi: HollywoodYaşam SADECE ailenin nasıl başa çıktığı. “Todd ve Julie, çocukları gibi kararla harap oldular. Savannah, Chase, Grayson, Lindsieve Kyle. Hepsi bu zor zamanda destek için birbirlerine yaslanıyorlar” açıklamasını yaptı. “Ceza vermeyi beklerken ev hapsinde tutulmalarına izin verildiği için minnettar olsalar da, çok meşgul insanlar oldukları için sürekli evde kalmak onlar için kolay olmayacak. Bir aile olarak ve realite televizyon yıldızları olarak gelecekleriyle ilgili şu anda pek çok cevaplanmamış soru var.” Kaynak, Chrisley’lerin kararlarına itiraz etmeyi planladıklarını doğruladı.

Hem Savannah hem de Lindsie, ebeveynleri konuşmadan önce konuştular. 24 yaşındaki Savannah, aynı zamanda başrolde Büyümek Chrisley, 16 Haziran Perşembe günü Instagram hesabından blogger’ın ilham verici bir alıntısının yanı sıra “adalet için nasıl savaşmayı” planladığına dair duygusal bir mesaj paylaştı. Zanna Keithly. “Son zamanlarda, amansız dualarımın duyulmadığı için Tanrı tarafından hayal kırıklığına uğradım. Ama yaşadığımız her zorluğu ve zorluğu bizi güçlendirmek ve daha büyük bir amaca hazırlamak için kullanacağına inanıyorum. Bu yüzden Rabbimize ve Kurtarıcımıza inanmaya devam edeceğim. Bu kavga bitmedi, ”diye uzun başlığında kaydetti.

Yıllardır ailesinden ayrı kalan 32 yaşındaki Lindsie, Instagram’da da bir not paylaştı. Karar, umduğum ya da dua ettiğim gibi çıkmadı ve kendim, oğlum ve bir bütün olarak ailem adına çok üzgünüm. Lütfen bu zor dönemde bizim için dua edin ve bilin ki zamanı geldiğinde döneceğim” diye yazdı 10 yaşındaki oğluyla birlikte fotoğraf çektirerek. Jackson Campbell.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/todd-julie-chrisley-break-silence-tax-fraud-guilty-verdict/

Yorum yapın

SMM Panel